banner8

banner9

banner28

banner10

'KUTLAMALARI BURADAN ALALIM'

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk; 23 Nisan’da salgın nedeniyle koltuğunu çocuklara devredemeyince, sosyal medya hesabını bir günlüğüne çocuklara bıraktı. Bu yıl 23 Nisan geleneğini salgın nedeniyle yerine getiremeyen Bakan Selçuk’un sosyal medya hesabından, çizgi karakter çocukların Bakanın makam koltuğuna oturduğu fotoğraf paylaşıldı.

GÜNDEM 25.04.2020, 00:08 25.04.2020, 00:08
13
'KUTLAMALARI BURADAN ALALIM'
banner12

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk; 23 Nisan’da salgın nedeniyle koltuğunu çocuklara devredemeyince, sosyal medya hesabını bir günlüğüne çocuklara bıraktı.

Bu yıl 23 Nisan geleneğini salgın nedeniyle yerine getiremeyen Bakan Selçuk’un sosyal medya hesabından, çizgi karakter çocukların Bakanın makam koltuğuna oturduğu fotoğraf paylaşıldı. Fotoğrafa düşülen notta, çocuklar; “Evden çıkabilseydik bugün gelip Ziya Öğretmenimizin koltuğuna oturacaktık. Çıkamadığımız için biz de sosyal medyasına oturduk. Kutlamaları buradan alalım” diyerek bayramı kutladılar. Bakan Selçuk ve çizgi karakterlerle Anıtkabir'den bir fotoğrafla yapılan paylaşımda da; “Bu güzel bayrama teşekkür etmek için 81 ilin çocukları adına Ziya Öğretmenimizle birlikte Atamızın huzurundayız” ifadesine yer verildi.

Bakan Ziya Selçuk ise Bakanlığın kurumsal hesabı üzerinden verdiği yanıtlarda; “Çok güzel bayramlar görün. İyi ki varsınız” yorumunu paylaştı.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
8
parçalı bulutlu