banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

KAHVEDE OYUNLARA KİTAP OKUMA ARASI

58. Kütüphane Haftası kapsamında Sultandağı, Yeşilçiftlik ve Dereçine Belediye Başkanları eşliğinde öğrencilerle birlikte kitap okuma etkinliğine katılan Sultandağı Kaymakamı Murat Demirbilek, daha sonra öğrencilerle beraber ziyaret ettiği bir kahvehanede de vatandaşlarla beraber kitap okudu.

GÜNDEM 01.04.2022, 00:09 31.03.2022, 17:09 Haber Merkezi
474
KAHVEDE OYUNLARA KİTAP OKUMA ARASI
banner12

Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, Yeşilçiftlik Belediye Başkanı Mehmet Ali Sakal ve Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız ile 58. Kütüphane Haftası kapsamında Sahipata Kervansarayı’nda öğrencilerle birlikte kitap okuyan Kaymakam Demirbilek, daha sonra öğrenciler eşliğinde ziyaret ettiği bir kahvehanede de vatandaşlarla birlikte kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.

Yoğun mesai

Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı kapsamında Sultandağı Kadın Kültür Evi’nde düzenlenen programa katılan Sultandağı Kaymakamı Demirbilek, Çamözü Köyünde yapılan Taşkın Koruma Kanalı üzerinde sürmekte olan köprü çalışmalarını da yerinde inceledi.

Kaymakam Murat Demirbilek, Sultandağı’nda yapılan TYT deneme sınavında dereceye giren öğrencileri de makamında kabul ederken, hediye verdiği başarılı öğrencileri kutladı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
12
açık