banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

İŞCAN'DAN OKUL ZİYARETLERİ

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, okul ziyaretleri kapsamında 5 okulu daha ziyaret ederek incelemelerde bulundu. 10 öğrencisi bulunan Hacıfakılı İlkokulu ile 22 öğrencisi bulunan Odabaşı İlkokulunu ziyaretinde İşcan’a Şube Müdürü Abdullah Tunçez de eşlik etti.

GÜNDEM 07.11.2019, 00:02 07.11.2019, 00:02
15
İŞCAN'DAN OKUL ZİYARETLERİ
banner12

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, okul ziyaretleri kapsamında 5 okulu daha ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

10 öğrencisi bulunan Hacıfakılı İlkokulu ile 22 öğrencisi bulunan Odabaşı İlkokulunu ziyaretinde İşcan’a Şube Müdürü Abdullah Tunçez de eşlik etti. Okullarda öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Mahmut İşcan, öğrencilerle birlikte okuma yaptı.

Koçyazı Mahallesindeki okul ziyaretlerinde ise Şehit İbrahim Bozoğlu İlkokulunda İstiklal Marşı törenine katılan Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü, öğretmenler odasındaki sohbetinin ardından sınıfa girerek ders işledi. Buradan Şehit Yıldırım Arat Ortaokuluna geçen Mahmut İşcan, ilk teneffüs çayını beraber içtiği öğretmenlerle sohbet ederken, gayretli çalışmalarından dolayı da teşekkür etti.

Son olarak, 12 öğrencisi ve tek öğretmeni bulunan Yukarı Piribeyli İlkokulunu ziyaret eden İşcan, Şube Müdürü Abdullah Tunçez ile beraber öğrencilerle kitap okuma etkinliği yaptı.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık