banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

İŞCAN'DAN KOMEK ve HEM'E ZİYARET

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Yunak'ta devam eden KOMEK ve Halk Eğitimi Merkezi kurslarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ĶOMEK ve HEM işbirliği ile açılan Kuran-i Kerim, Eğitici Ananelik ve Mefruşat kurslarını ziyaret ederek kursiyerlerle, yapılan işler üzerine bir süre sohbet etti.

GÜNDEM 11.11.2019, 00:04 11.11.2019, 00:04
10
İŞCAN'DAN KOMEK ve HEM'E ZİYARET
banner12

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Yunak'ta devam eden KOMEK ve Halk Eğitimi Merkezi kurslarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ĶOMEK ve HEM işbirliği ile açılan Kuran-i Kerim, Eğitici Ananelik ve Mefruşat kurslarını ziyaret ederek kursiyerlerle, yapılan işler üzerine bir süre sohbet etti. KOMEK Müdürü Ekrem Varol’dan halen devam eden kurslar ve açılması düşünülen kurslar hakkında bilgi alan İşcan, daha sonra KOMEK Binasında bulunan ve Halk Eğitimi Merkezince açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını gezdi. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Akkaya ve Müdür Yardımcısı Gökhan Altıner'in de eşlik ettiği ziyarette; kurslar, sınavlar ve verilen hizmetlerle ilgili olarak gençlerle görüş alışverişinde bulunuldu. Mezun öğrenciler için hemen hemen tüm derslerden açılan DYK kurslarının daha verimli ve işlerlikli olabilmesi, kursların kalitesinin artırılması ve kursiyerlerle sürekli diyalog içinde olunmasını arzuladıklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan; KOMEK ve DYK'da görev alan idareci ve öğretmenleri tebrik ederken, öğrencilere de başarılar diledi.

Mahmut İşcan; KOMEK ve Halk Eğitimi Merkezinin işbirliği ile birçok başarıya imza alacaklarının altını çizerek kursiyerlerle zaman zaman bir araya geleceklerini ifade etti.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
29
açık