banner8

banner9

banner28

banner10

İŞ DÜNYASINA FIRSATLAR PANELİ

Dış ticaret ortamının iyileştirilmesi amacıyla Mevlana Kalkınma Ajansı öncülüğünde düzenlenen “Malezya Pazarında Ticari Fırsatlar” Paneli, bugün saat 13:30’da Konya Ticaret Odası Meclis Salonunda gerçekleştirilecek. Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Konya Ticaret Borsası işbirliğiyle düzenlenen panele; Ticaret Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı’ndan Esat Durak, İhracat Genel Müdürlüğü’nden Gülay Babadoğan Tarakçıoğlu ve iş adamı Ahmet Enes Üzülmez katılacak.

GÜNDEM 27.02.2019, 00:09 27.02.2019, 00:09
16
İŞ DÜNYASINA FIRSATLAR PANELİ
banner12

Dış ticaret ortamının iyileştirilmesi amacıyla Mevlana Kalkınma Ajansı öncülüğünde düzenlenen “Malezya Pazarında Ticari Fırsatlar” Paneli, bugün saat 13:30’da Konya Ticaret Odası Meclis Salonunda gerçekleştirilecek.

Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Konya Ticaret Borsası işbirliğiyle düzenlenen panele; Ticaret Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı’ndan Esat Durak, İhracat Genel Müdürlüğü’nden Gülay Babadoğan Tarakçıoğlu ve iş adamı Ahmet Enes Üzülmez katılacak.

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan duyuruda; Konya’nın 1,8 milyar dolar olan toplam ihracatında Malezya’nın payının yalnızca 3 milyon dolar olduğu hatırlatılarak, panele katılımın ticari fırsatların değerlendirilmesi açısından önemi vurgulandı.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
parçalı bulutlu