banner8

banner9

banner28

banner10

ERCAN YAŞİN'DEN MEHMET TÜRK'E ZİYARET

Konya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Yaşin, beraberinde Akşehir İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emre Çapan olduğu halde, Kaymakam Mehmet Türk'ü makamında ziyaret ederek güvenlik ve asayiş konularında bilgi alışverişinde bulundu. Tuğgeneral Yaşin’in ziyaretinde; Akşehir İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ifa edilen güvenlik hizmetleri ve Jandarma Trafik ekiplerinin yapmış olduğu uygulamalar ile suçların önlenmesi ve suçluların yakalanması ile ilgili çalışmalar değerlendirildi.

GÜNDEM 09.03.2019, 00:07 09.03.2019, 00:07
38
ERCAN YAŞİN'DEN MEHMET TÜRK'E ZİYARET
banner12

Konya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Yaşin, beraberinde Akşehir İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emre Çapan olduğu halde, Kaymakam Mehmet Türk'ü makamında ziyaret ederek güvenlik ve asayiş konularında bilgi alışverişinde bulundu.

Tuğgeneral Yaşin’in ziyaretinde; Akşehir İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ifa edilen güvenlik hizmetleri ve Jandarma Trafik ekiplerinin yapmış olduğu uygulamalar ile suçların önlenmesi ve suçluların yakalanması ile ilgili çalışmalar değerlendirildi. Ayrıca İçişleri Bakanlığının başlatmış olduğu "Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" kampanyasının önemi, uygulanması ve halkımızın bilgilendirilmesi konusunda da görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret anısına Konya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Yaşin tarafından Kaymakam Mehmet Türk'e sembolik maket takdim edilirken, Kaymakam Türk de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
4
az bulutlu