banner8

banner9

banner10

“DENETİMLİ MASKE SEVGİSİ”

İçişleri Bakanlığı’nın ülke genelinde eş zamanlı koronavirüs denetimleri yapılması konulu Genelgesi doğrultusunda Akşehir’de yapılan denetimlerde; Akşehir Kaymakam Vekili Tuzlukçu Kaymakamı Abdullah Yüksel ve Belediye Başkanı Salih Akkaya da zabıta ve kolluk kuvvetleriyle birlikte sahadaydı.

GÜNDEM 07.08.2020, 00:11 17.08.2020, 09:33 Haber Merkezi
1858
“DENETİMLİ MASKE SEVGİSİ”
banner12

Akşehir İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutan Vekili ve Kurum Müdürleri ile Akşehir Belediyesi Zabıta Teşkilatı, İlçe Sağlık Grup Başkanlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri ve kolluk kuvvetlerinin katıldığı geniş kapsamlı denetimde; vatandaşların kalabalık olarak bulunduğu mekanlarda incelemeler yapıldı. Cadde ve sokaklarda; çene altında taşıdıkları maskelerini, polis ve zabıta memurlarını görünce ağız burun hizasına çeken bazı vatandaşlar, maske kullanımının önemine dair bilgilendirilerek uyarıldı.

Çay bahçesi, market, kafeterya, kıraathane, berber, kuaför, güzellik salonu, lokanta gibi işyerleri ile taksi duraklarında ve şehir içi dolmuşlarda da denetim yapan heyet, esnaf ve işletmecileri de maske ve mesafe tedbirlerine uyulmaması durumunda müsamaha gösterilmeyeceği konusunda bir kez daha uyardı.  

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner27
28
parçalı az bulutlu