banner8

banner9

banner10

BELEDİYEDEN YATIRIM GEZİSİ

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; Belediye’nin yaptığı projeler ve devam eden yatırımları için Belediye meclis üyelerine bir gezi programı düzenledi.

GÜNDEM 15.10.2020, 00:11 14.10.2020, 17:49 Haber Merkezi
1039
BELEDİYEDEN YATIRIM GEZİSİ
banner12

Belediye Başkanı Salih Akkaya önderliğinde gerçekleşen gezi programında meydan düzenlemesi, kapalı otopark, Rüştü bey işhanı restorasyonu, dudu kadın çarşısı, okullarda güçlendirme bakım ve onarım çalışmaları, sokak sağlıklaştırma Tabakhamam sokaklarının 2. ve 3. etabı, sokak sağlıklaştırma, Yokuşbaşı ve Hacı Hamza sokağı, Nasreddin Hoca Evi restorasyonu, Selçuklu parkı, Tarihi kilise restorasyonu, tarihi yukarı hamam restorasyonu, İlçe Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binası ve Akşehir Mezbahane yapım işi, Yeni Otogar gibi birçok yatırım belediye meclis üyeleri tarafından ziyaret edilerek, bilgiler verildi. Ayrıca yapılması planlanan ve ihale sürecinde olan İmaret sokak, Dr. Aziz Perkün caddesi ve Cephe düzenlemesi, Tarihi papaz evi restorasyonuyla ilgili bilgilerde verdi.

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya yaptığı konuşmada “Bugün belediye meclis üyelerimiz ile ilçemizde bugüne kadar yaptığımız çalışmalar ve yapacağımız projelerle ile ilgili açıklamalarda ve bilgilendirmelerde bulunduk. Meclis üyelerimiz ile hep birlikte çözüme kavuşturduk kavuşturmaya devam ediyoruz. Gelecek nesillerimize güzel bir Akşehir hazırladık ve hazırlamaya da devam edeceğiz” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
-1°
kapalı