banner8

banner9

banner28

banner10

BAYAN PERSONELE KADINLAR GÜNÜ İZNİ

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, bir araya geldiği Akşehir Belediyesi bayan personelinin Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Başkan Akkaya yaptığı konuşmada; “Akşehir Belediyemizde her yıl olduğu gibi bu yıl da Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle böyle mütevazi bir buluşmayla belediyede çalışan hanım kardeşlerimizin günlerini kutluyoruz.

GÜNDEM 09.03.2019, 00:09 09.03.2019, 00:09
14
BAYAN PERSONELE KADINLAR GÜNÜ İZNİ
banner12

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, bir araya geldiği Akşehir Belediyesi bayan personelinin Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Başkan Akkaya yaptığı konuşmada; “Akşehir Belediyemizde her yıl olduğu gibi bu yıl da Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle böyle mütevazi bir buluşmayla belediyede çalışan hanım kardeşlerimizin günlerini kutluyoruz. Hanımlarımızın değerini bir güne sığdırmak, bir günde kutlamak doğru değil. Kadınlarımız bizim hem anamız, hem eşimiz olarak toplumumuzun her şeyi. Kadınlarımız analık noktasında istikbalimizin teminatı olan çocuklarımızın yetiştirilmesinde de en önemli sanatkarlardır.” diye konuştu.

Konuşmasının ardından bayan personele çiçek veren Başkan Akkaya, Belediyede çalışan bayan personele Kadınlar Günü münasebetiyle bir gün idari izin verdi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
2
parçalı bulutlu