banner8

banner9

banner28

banner10

BAYAN KUAFÖRLERİNE SALI SERBEST

Akşehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Er, Akşehir’de faaliyet gösteren bayan kuaförleri için ikinci bir esneklik kararı aldıklarını açıkladı. Berber, kuaför ve güzellik salonlarının 11 Mayıs 2020 Pazartesi gününden itibaren, belirli kurallara uymak koşuluyla faaliyete geçmeleri kararının ardından, yaşanan sıkıntılı süreçte geçerli olmak üzere bayan kuaförleriyle ilgili ikinci bir karar aldıklarını açıklayan Ahmet Er, kararı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

GÜNDEM 07.05.2020, 14:28 07.05.2020, 14:28
11
BAYAN KUAFÖRLERİNE SALI SERBEST
banner12

Akşehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Er, Akşehir’de faaliyet gösteren bayan kuaförleri için ikinci bir esneklik kararı aldıklarını açıkladı.

Berber, kuaför ve güzellik salonlarının 11 Mayıs 2020 Pazartesi gününden itibaren, belirli kurallara uymak koşuluyla faaliyete geçmeleri kararının ardından, yaşanan sıkıntılı süreçte geçerli olmak üzere bayan kuaförleriyle ilgili ikinci bir karar aldıklarını açıklayan Ahmet Er, kararı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Buna göre; Akşehir’de faaliyet gösteren bayan kuaförleri, yaşanan sıkıntılı süreç bitinceye kadar Salı günleri de hizmet verebilecekler.

Akşehir’de faaliyet gösteren erkek berberleri ve kuaförler Pazar günleri, bayan kuaförleri ise Salı günleri 1 gün izin yaparak müşteri kabul etmiyorlar.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
2
açık