banner8

banner9

banner28

banner10

AKŞEHİR'DEN İKİ ŞİİR, İKİ DERECE

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen “Bir Şiir Bir Nefes” Yarışmasında Nurşah Baykondu Konya Birincisi, Abdülkadir Atlı Konya İkincisi oldu. Akşehir Gençlik Merkezi’nin 2 üyesi, Konya’da düzenlenen yarışmadan dereceyle döndüler.

GÜNDEM 23.02.2019, 00:26 23.02.2019, 00:26
12
AKŞEHİR'DEN İKİ ŞİİR, İKİ DERECE
banner12

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen “Bir Şiir Bir Nefes” Yarışmasında Nurşah Baykondu Konya Birincisi, Abdülkadir Atlı Konya İkincisi oldu.

Akşehir Gençlik Merkezi’nin 2 üyesi, Konya’da düzenlenen yarışmadan dereceyle döndüler. 14-24 yaş Genç Bayan kategorisinde “Şehit Olursam Ağlama Anne” adlı şiiri seslendiren Nurşah Baykondu İl Birincisi oldu. 18-25 yaş Genç Erkek kategorisinde de Mehmet Akif Ersoy’un “Atiyi Karanlık Görerek Azmi Bırakmak” adlı şiirini seslendiren Abdülkadir Atlı, İl İkinciliğini elde etti.


Nurşah Baykondu aldığı birincilikle İç Anadolu Bölge Şampiyonasında Akşehir ve Konya’yı temsil edecek. Baykondu, burada da şampiyonluk elde etmesi durumunda Türkiye Finalleri’ne katılmaya hak kazanacak.

Başarılı gençleri kabul eden Akşehir Gençlik Merkezi Müdürü Eyüp Yılmaz; “Gençlerimizi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Bu başarıları bizim gönüllerimizi fethetmiştir. Nurşah kardeşimize de bölge finallerinde başarılar diliyorum.” dedi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
3
parçalı bulutlu