banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

AKŞEHİR ESNAFININ MEMNUNİYETİ, MİLLETVEKİLİNİ MOTİVE ETMİŞ!

Akşehir’de bir dizi temaslarda bulunan AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, pandemi sürecinde hükümetin aldığı tedbirler ve esnaf desteklerinin Akşehir’de ziyaret ettiği esnaflar tarafından memnuniyetle karşılandığını ifade ederek; “Aynı zamanda Belediye Başkanımızın Akşehir’e yaptığı hizmetlerle ilgili de memnuniyetlerini dile getirdiler. Bir takım siyasi partiler tarafından hükümetimizin almış olduğu tedbirler konusunda, yapılan yardımlar konusunda, bunu istismara çevirmeye çalışmaları ve arkasından memlekette yangın varmış gibi havaya büründürmeye çalışmalarının tam aksine ben bir huzur gördüm ilçemizde. Cidden memnun edici bir durum, bizi de çok memnun ve motive ettiler” dedi.

GÜNDEM 22.01.2021, 00:10 21.01.2021, 16:56 Haber Merkezi
3736
AKŞEHİR ESNAFININ MEMNUNİYETİ, MİLLETVEKİLİNİ MOTİVE ETMİŞ!
banner12

Milletvekili Samancı, Akşehir’de ilk olarak Kaymakamlık hizmet binasını ziyaret etti. Kaymakam Ahmet Sait Kurnaz ile görüşen Samancı’ya; Belediye Başkanı Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Akşehir İlçe Koordinatörü Muharrem Akkaya ve parti yönetim kurulu üyeleri de eşlik eti.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Tarık Buğra Caddesi ve Eski Nasreddin Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret eden Milletvekili Gülay Samancı ve beraberindeki heyet, esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunarak, istek ve taleplerini dinledi. Daha sonra Akşehir Belediyesi hizmet binasına geçen ve Başkan Akkaya ile Belediye Birim Müdürleri tarafından karşılanan Samancı, Akkaya’dan şehirdeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Esnaf ziyaretlerinde, pandemi sürecinde hükümetin aldığı tedbirler ve esnaf desteklerinin memnuniyetle karşılandığını belirten, muhalefet partileri tarafından hükümetin almış olduğu tedbirler ve yardımlarla ilgili yapılan eleştirilerin aksine Akşehir’de huzur ve beğeni gördüğünü dile getiren AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Akşehir’deki temaslarını ve esnaf ziyaretlerini değerlendirdiği konuşmasında, şu ifadelere yer verdi:

“Aynı zamanda Belediye Başkanımızın Akşehir’e yaptığı hizmetlerle ilgili de memnuniyetlerini dile getirdiler. Biz de burada Başkanımızın huzurunda onlar adına Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Gerçekten cadde üzerinde yürürken, Akşehir’e yapılan hizmetlerde, meydan oluşturulmasında, çevre düzenlemesinde, restorasyon çalışmalarında farklı bir ivme yakalandığını hep birlikte görüyoruz.

Bir takım siyasi partiler tarafından hükümetimizin almış olduğu tedbirler konusunda, yapılan yardımlar konusunda, bunu istismara çevirmeye çalışmaları ve arkasından memlekette yangın varmış gibi havaya büründürmeye çalışmalarının tam aksine ben bir huzur gördüm ilçemizde. Esnaflarımıza sorduğumuzda bir ‘şükür’ ile karşılaştık. Cidden memnun edici bir durum, bizi de çok memnun ve motive ettiler.”

“Tüm dünyada bu pandemiyi en rahat, en az problemli bir şekilde götüren ülke olduk”

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da Milletvekili Gülay Samancı’nın yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Milletvekillerimizin bizleri ve şehrimizi sık sık ziyaret etmeleri bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Gerek teşkilat çalışmalarımız açısından, gerekse de belediyemizin çalışmaları açısından bizim için ayrı bir güç oluyor. Zaten Ankara’ya gittiğimizde de tüm vekillerimiz her zaman yanımızda olarak bizlere destek oluyorlar. Cumhurbaşkanımızın önderliğindeki hükümetimiz, aldığı tedbirlerle tüm dünyada bu pandemiyi en rahat, en az problemli bir şekilde götüren ve süreci yöneten bir ülke oldu. Bundan da ayrıca memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Başkan Akkaya ziyaretin sonunda Milletvekili Gülay Samancı’ya Nasreddin Hoca’nın tersine çalışan saatini armağan etti. Belediyedeki temaslarının ardından AK Parti İlçe Teşkilat binasına geçerek partililerle bir toplantı yapan Samancı; İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu tarafından, yapılan çalışmalara dair bilgilendirildi. Daha sonra parti yönetim kurulu üyelerine hitap eden Gülay Samancı; Türkiye’de belediyecilikle ilgili değişimin ve gelişmenin AK Parti ile yaşandığını, fiziki olarak yapılmış olan eserlerin haricinde, gönül belediyeciliğinin mimarisinin de kendileriyle başladığını söyledi.

Akşehir’deki ziyaretlerinin son durağı olarak Taş Eserler Müzesi’nde incelemelerde bulunan Konya Milletvekili Gülay Samancı, müze ziyaretinin ardından Akşehir’den ayrıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur