banner8

banner9

banner28

banner10

AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE SOSYAL TESİSLERDE İNDİRİM

Akşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Şehri Beyza, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel, 24-29 Kasım tarihleri arasında, Hıdırlık Sofrası, Takkasızlar Konağı, Sağlıklı Yaşam Merkezi’nden faydalanmaları için öğretmenlere yüzde 10 oranında indirim uyguladı.

GÜNDEM 25.11.2021, 00:08 25.11.2021, 09:55 Haber Merkezi
1333
AKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRETMENLERE SOSYAL TESİSLERDE İNDİRİM
banner12

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya yaptığı açıklamada; “Türkiye Cumhuriyeti’ni; demokrasi ve milli iradeye sahip çıkma bilinci ve kararlılığıyla aydınlık yarınlara taşıyacak, vatansever, bilinçli, birikimli, milli ve manevi değerleri özümsemiş, milli kültüründen beslenen, aziz milletimizin hayalleri ve hedeflerini gerçekleştirme kararlılığında olan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ayrıca; başta Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete irtihal etmiş ve vazifesi başında şehit olmuş bütün öğretmenlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum” dedi.

Başkan Akkaya ayrıca; “Çocuklarımızı yarınlara hazırlama gayreti içinde olan öğretmenlerimizin her zaman yanındayız. Öğretmenler gününe özel olarak Belediyemiz bünyesinde hizmet veren Hıdırlık Sofrası, Takkasızlar Konağı ve Sağlıklı Yaşam Merkezi'nden faydalanacak kıymetli öğretmenlerimiz için yüzde 10 indirim uyguladık” ifadelerini kullandı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
3
açık