AKŞEHİRSPOR’DAN BASIN AÇIKLAMASI AKŞEHİRSPOR’DAN BASIN AÇIKLAMASI

Dombaz ile 2 galibiyet ve 3 beraberlik alan Akşehirspor, Ömeranlıspor ile çıktığı maç öncesi kulüp futbolcu lisanlarını unutmuş ve hakemlerin iyi niyetli olmasından dolayı hükmen mağlup olmaktan kurtulmuştu.

Akşehirspor Yönetim Kurulu futboldan anlamadığı gibi, idari işlerden de anlamadığını böylece göstermiş oldu. Arka akaya gelen beraberlikler sonrasında Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’nın devreye girmesi sonucu Dombaz ile yollarını ayıran Akşehirspor Yönetim Kurulu, taraftarın göz bebeği olan “İmparator” lakaplı Teknik Direktör Cenap Taner ile anlaştı. İddialı hoca deplasmanda karşılaştığı zorlu Erdemli Belediyespor maçından 3 puanla dönerek taraftarını memnun ettiği gibi kalitesini de gösterdi.

Akşehirspor’un son deplasman galibiyetinden sonra kulüp başkanı Mustafa Kanyılmaz’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma tepki gösteren taraftarlar hala başkan ve yönetimin istifasını bekliyor.

İmza töreni kulüplerin aynı zamanda kamuoyuna kimlerle anlaştıklarının bildirimidir. Akşehirspor Yönetim Kurulu üyeleri bugüne kadar anlaştıkları teknik direktörleri sosyal medyalarından paylaştıkları halde Cenap Hoca ile ilgili (Akşehir Belediye Başkanı hariç) neden bugüne kadar bir paylaşımda bulunmadı. Yönetime tepkiler günden güne çığ gibi büyüyor.

Teknik Direktörüne saygısı olmayan yönetimin, taraftarına da saygısı olmaz!

Galibiyet ortada, imza töreni nerede?