24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle, Akşehir Final Okulları yöneticileri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ve Eğitim sendika temsilcilerini ziyaret ederek günlerini kutladı. Gün içinde okul idareci ve çalışanları çiçek yağmuruna tutulurken, okul öğrencileri en masum halleri ile öğretmenlerine sevgilerini çeşitli şekillerle dile getirdiler.

Akşam ise Akşehir Final Okulları yöneticileri, öğretmenleri ve çalışanlarının katılımıyla yemekli program düzenlendi. Okul Müdürü Mehmet Ateş; “Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Bugün başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin hizmetlerinin ve kutsal yüce emeklerinin saygı, sevgi ile anıldığı özel bir gündür. Öğrenmek ve öğretmek bu dünya var oldukça önemini koruyacak ve öğretmenlik kutsal bir meslek olarak varlığını her zaman sürdürecektir. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. Sevgi ve saygılarımı sunuyor, iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.

Hediye töreninin ardından gece canlı müzik eşliğinde bol eğlenceyle devam etti.

Okul Müdürü Mehmet Ateş; öğretmenlere hediyelerinden dolayı Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Barbaros Topaloğlu’na teşekkür etti.

KORE GAZİSİ KAZIM ÇETİNKAYA'YA ZİYARET KORE GAZİSİ KAZIM ÇETİNKAYA'YA ZİYARET