Paris 2024 Olimpiyat Oyunlarına yüksek puan veren Kanada Uluslararası Para Badminton Turnuvası’na antrenörü Ahmet Bozdam eşliğinde katılan Emine Seçkin, hem teklerde hem de karışık çiftlerde iki altın madalya alarak olimpiyatlar için çok önemli puan kazanıp dünya sıralamasında 4. sıraya kadar yükseldi.

Çok zorlu bir gruptan başarı ile çıktığını belirten Torku Şeker Sporlu Emine Seçkin, turnuvaya ve olimpiyat hazırlıklarına ilişkin değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi:

“Bu turnuva, Paralimpik Olimpiyat Oyunlarına yüksek puan veren önemli bir turnuvadır. İyi bir çalışma dönemi geçirdim, sonuçta da başarımızı iki altın madalya ile taçlandırdık. Ülkeme ve kulübüme bu başarıyı kazandırdığım için büyük gurur duyuyorum.  Şimdi önümde yine yüksek puanlı bir İngiltere turnuvası var. O turnuvaya da çok iyi hazırlanarak başarılı olmak istiyorum. Bu konuda destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Paris 2024 Olimpiyatlarında ülkemi temsil edip orada madalya kazanmak için de tüm planlamaları antrenörüm Ahmet Bozdam ve federasyonumuz ile birlikte yapıyoruz. İnşallah bu yolu önemli başarılarla tamamlayacağız.”