banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

“VERİMLİ PROJELER YÜRÜTÜLDÜ”

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çevrim içi olarak düzenlenen e-Twinning projeleri tanıtım ve yaygınlaştırma programında, okul temsilcileri projelerini tanıttılar.

EĞİTİM 17.06.2021, 00:05 16.06.2021, 17:38 Haber Merkezi
419
“VERİMLİ PROJELER YÜRÜTÜLDÜ”
banner12

Seydişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirilen programa; e-Twinning Konya koordinatörleri ve ilçe temsilcileri Özkan Seyrek, Sunay Efe, İsmail Hakkı Özkan, Buse Aydın gibi isimlerin yanı sıra her iki ilçenin Milli Eğitim Müdürleri katıldılar.

Açılış konuşmasını yapan Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ilçe genelinde e-Twinning projesi gerçekleştiren tüm öğretmenlere teşekkür etti. İşcan ve Seydişehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar; Avrupa ve Türkiye’deki okulların e-Twinning projelerinde ortaklık yapabilmeleri amacıyla oluşturulan “e-Twinning Faaliyeti” kapsamında ilçelerindeki okullarda verimli proje çalışmaları yürütüldüğüne vurgu yaptılar.

Programda, öğretmenler yaptıkları sunumlarla; STEM yaklaşımı, öğrenme becerileri, zeka oyunları, teknoloji, web2.0 araçları ve yabancı dil gibi çeşitli tema ve yaş grubundaki projelerini tanıttılar.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
19
açık