banner8

banner9

banner10

SALGIN DÖNEMİNDE EĞİTİMLER AKSAMADI

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ), dağıtım hizmeti verdiği Konya, Karaman, Aksaray, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir illerinde modern bir teknolojik alt yapı kurmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

EĞİTİM 14.10.2020, 00:08 13.10.2020, 17:36 Haber Merkezi
684
SALGIN DÖNEMİNDE EĞİTİMLER AKSAMADI
banner12

Bu hedefle yola çıkan MEDAŞ personeli, sahada daha güvenli hizmet sunmak için eğitimlerini de aksatmıyor. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından planlanan eğitimler, her hafta düzenli olarak uygulanıyor. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 155 bin adam/saat eğitim verilen MEDAŞ’ta 2020 yılı için de eğitim hedefine ulaşmak için büyük bir heyecan yaşanıyor.

İçerisinde bulunduğumuz salgın döneminde ise maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilerek uzaktan düzenlenen eğitimlerde çalışanlar, her biri kendi alanında uzman kişilerle bir araya gelme imkanı buluyor, uzmanlar MEDAŞ çalışanlarına bilgi ve tecrübelerini aktarıyorlar.

MEDAŞ İstihdama Katkı Sağlamayı Sürdürüyor

Hizmet verdiği illerde istihdam sağlamayı ilke edinen MEDAŞ, salgın döneminde eğitime gereken önemi vermeye devam ederken, istihdama yönelik çalışmalarıyla da birçok kişiyi kadrosuna dahil etti. Böylece bir yandan çalışan sayısı artarken diğer yandan da eğitim programlarıyla sahada daha güvenli hizmet sunulması hedeflendi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
-1°
kapalı