Cumhur İttifakı’nın Akşehir Belediye Başkan adayı Yusuf Kahraman, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman mahalle ziyaretlerinde her buluşmada olduğu gibi coşkuyla karşılandı. Cumhur İttifakının Mahalle ziyaretlerine önceki dönem Milletvekili Halil Ürün, Bölge Koordinatörü Tevfik Tığlıoğlu ve Belediye Başkanı Salih Akkaya’da katıldı.

Yusuf Kahraman, Adsız ve Tipi Mahallelerinde kahvehanelerde hemşehrileriyle bir araya gelerek projelerini anlattıklarını ve sorunları dinlediklerini belirtti. Ayrıca, Akşehir'in seçime hazır ve kararlı olduğunu vurgulayarak, her mahallenin hizmete doyacağına söz verdi. 1 Nisan’da daha yaşanabilir bir Akşehir için çalışacaklarını ifade eden Kahraman; “Akşehir, her hizmetin en iyisine layık” dedi.

Kahraman, esnaf ziyaretleri kapsamında Perşembe Pazarı’nda tezgah açan pazar esnafını gezerek bol ve bereketli kazançlar diledi. Başkan Adayı Kahraman'ın ziyaretinden ötürü memnuniyetlerini ifade eden pazarcı esnafları da kendisine seçim çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi. Pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla da hasbihal eden Başkan Adayı Yusuf Kahraman yerel seçimlerde Cumhur İttifakına destek isteyerek Akşehirli vatandaşların teveccühü ve destekleriyle yeni dönemde hayata geçirecekleri proje ve hizmetlerle Akşehir'i Türkiye Yüzyılına hazırlayacaklarını ifade etti.