Yoğun bir katılımın olduğu mahalle buluşmasına AK Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam ve ilçe Yönetimi, Cumhur İttifakı Ortaklarından Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber ve yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ADSIZA DOĞALGAZ MÜJDESİ

Adsız Mahallesinde vatandaşla bir araya gelen Konya Milletvekili Orhan Erdem ve Cumhur İttifakı Ak Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman mahalle halkına doğalgaz müjdesi verdi. Kısa zamanda çalışmalarına başlanacak olan doğalgaz müjdesi için Adsız halkı teşekkür ederek cumhur ittifakına tam destek vereceklerini ifade ettiler.

YAZLA'DA YOĞUN İLGİ

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem yaptığı değerlendirmede “2002 yılından beri iktidar olan partimize her zaman büyük destek verdiniz. Bu desteklerinizde boşa gitmedi ver her zaman en iyi hizmetleri sizlere sunmaya çalıştık. Güçlü bir liderimiz var. Dünya şu anda hep beraber bir krizden geçiyor. Ben hep şunu diyorum, cebimizden bazı yıl biraz gelirimiz eksilir, bazı yıl artar. Önemli olan devlet. İki yıl pandemiden geçtik. 2 ay 3 ay hastanelerde yatan kardeşlerimiz oldu, rahmetli olanlar oldu. Devlet bir lira, bir kuruş almadı. Eskiden Nasreddin Caddesi’nde doktor tabelasından geçilmezdi. Birisi hastalansa, kanser olsa, bütün varlığını, evini, tarlasını satar hastalığına yetiştiremezdi. Belki bazı yıllar gelirimiz azalır ama güvencemiz olan devletimizin Allah’a bin şükür gücüyle biz bunları telafi ederiz” diye konuştu.

Mahalle muhtarı ve vatandaşlar ile bir araya gelen Milletvekili Orhan Erdem ve Ak Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, zaman içerisinde ortaya çıkan yeni ihtiyaçları çözüme kavuşturmak için çaba ve gayret sarf edeceklerini söyledi. Mahalle halkına hitaben bir konuşma yapan Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman; “Bugün sizleri dinlemek için buradayız. Görevimiz size hizmet etmek, yaşanan sorun ve ihtiyaçları çözüme kavuşturmak. Hayat devam ettikçe yeni ihtiyaçlar ortaya çıkar. Bu ihtiyaçları çözmek de idarecilerin görevi. Yazla  Mahallemize Akşehir Belediyesi olarak ciddi hizmetlerimiz oldu. Mahallemizin içerisinde bozulan yollar kaldırımlar varsa onları düzelteceğiz. Akşehir Belediyesi olarak bizden istediğiniz ne varsa onları çözmek için çaba ve gayret sarf edeceğiz.” dedi.

Adsız ve Yazla mahalle halkı Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman'a yoğun ilgi gösterdi.  Vatandaşlar tarafından büyük bir teveccüh ile karşılanan Cumhur İttifakı Ak Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkürlerini sundu.