Reklamcılık sektörüne 2016 yılında adım atan Fatih Gürlek, tutku ve yetenekleriyle harmanladığı iş yaşamının bu alanında kendisini hızla geliştirerek başarılı bir kariyere sahip oldu. Üstlendiği projelerde özgün ve etkileyici kampanyalar yaratma konusundaki becerisiyle dikkat çeken Gürlek, 2018 yılında sosyal medya uzmanı olarak yeni bir döneme başlamasının ardından Gürlek Media Reklam Ajansı’nı kurarak kendi markasını oluşturdu.

Bünyesinde yer alan yetenekli ve deneyimli ekiple müşterilerine yaratıcı çözümler sunan ajans; markaların ihtiyaçlarını anlamak, hedef kitlelerine etkili bir şekilde ulaşmak ve marka bilinirliğini artırmak için kapsamlı stratejiler geliştirirken bir yandan da Fatih Gürlek’in sosyal medya danışmanlığında markaların tanıtım ve reklam hedeflerine ulaşmaları sağlanıyor.

Reklamcılık sektöründeki hızlı değişimlere ayak uydurarak kendisini sürekli yenileyen ve güncel trendleri takip eden Gürlek’in sosyal medya uzmanlığındaki deneyimi, dijital pazarlama stratejilerini etkin bir şekilde kullanmasını sağlıyor.

Yaratıcı ve sonuç odaklı çalışma prensipleriyle her projede başarıya ulaşmayı hedefleyen Fatih Gürlek, inovatif fikirleriyle markaları dijital platformlarda başarıya taşımak için çalışırken Gürlek Media Reklam Ajansı da müşterilerine sunduğu profesyonel hizmetlerle Akşehir’in parlayan yıldızı olmayı sürdürüyor.