Çardakoğlu, ziyaret sırasında gazetemize sürprizlerle geldi. Pervasız’ın Kurucusu Rahmetli Gazeteci-Yazar Ahmet Şener’in çerçeveli bir tablosunu ve Yazı İşleri Müdürümüz Bayram Uygun ile Sayfa Editörümüz Ayşe Okan’a da birer isimlik hediye etti.

Abdurrahman Çardakoğlu gazetemiz bürosunda yaptığı konuşmasında şu sözleri sarf etti: “Rahmetli Ahmet Amca ile babamın yıllar öncesine dayanan bir dostlukları vardı. Hem kendisini 20. Ölüm yıl dönümünde rahmet ve saygıyla anıyorum hem de gece-gündüz demeden Pervasız’ı 70 yıldır yayın hayatında tutan basın emekçisi kardeşlerimizi de bir nebze de olsa hatırlamak istedim. Pervasız gerek yerel medyadaki gücü ile gerekse de bölge insanımızın adı gibi gerçek sesi olmaya devam ediyor. Başarılarından dolayı Pervasız Yazı Ailesini -Sahibi, Çalışanları, Gönüllü Yazarları, olmazsa olmazı Okurlarını gönülden tebrik ediyor, daha nice yıllara Allah’tan niyaz ediyorum.”

Akşehir Belediye Başkan Aday Adayı Abdurrahman Çardakoğlu’na bu ince davranışından ve nezaketinden dolayı gazete çalışanları olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah kendisinden ve babasından razı olsun.

Editör: Haber Merkezi