Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nce yürütülen e-Twinning projelerinde yer alan öğretmenlerin bilgi ve deneyimlerini artırmak amacıyla düzenlenen e-Twinning Matematik Seferberliği Çalıştayı, 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi.

Bahçelievler Ortaokulu Matematik Öğretmeni Ayşenur Hopa; başarılı projeleriyle Çalıştaya Konya’dan davet edilen Mehmet Hasan Sert İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni Gonca Emil, Karatay Bilim ve Sanat Merkezi Matematik Öğretmeni Mustafa Altuntaş, 100. Yıl Mahallesi Ahmet Haşhaş Ortaokulu Matematik Öğretmeni Tuğba Baldan Güneyli ve Hasan Akbıyık İlkokulu Okul Öncesi Öğretmeni Yasemin Beyazıt ile birlikte ilçemizden Çalıştaya katılan öğretmenimiz oldu.

Konuya ilişkin olarak Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabında yapılan paylaşımda; “Çalıştayda ilçemizi temsil eden Bahçelievler Ortaokulu öğretmenimiz Ayşenur Hopa’yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.” ifadelerine yer verildi.