Birbirinden lezzetli pide çeşitlerini işletmecisi, çalışanları ve müşterileriyle tam bir aile ortamında sunan Bulut Pide & Lahmacun, nezih salonuyla mevlit yemeklerinde de tercih ediliyor. Yalnızca dana ve düve etinin kullanıldığı etli ekmek, Mevlana, bıçak arası ve lahmacunun yanı sıra kaşarlı ve peynirli pideleri de lezzet açısından tam not alan işletmede, bıçak arası-kaşarlı pide paket servisin gözdesi olmuş.

Tam 25 yıllık pide ustası olan işletmeci Kemal Bulut, mesleğine olan sevgisi ve işine duyduğu saygıyla tanınıyor. Akşehir’de geçirdiği çıraklık ve ustalık döneminin ardından Antalya ve Bursa gibi büyükşehirlerde mesleğini sürdüren Kemal Bulut, Eskişehir’de açtığı ilk işyerinde uzun yıllardır hizmet vermeye devam ediyor. “Kalite tesadüf değildir” sözünü kendisine prensip edindiğini belirten Bulut, Akşehirlilere vermeyi hedeflediği hizmeti şu sözlerle paylaşıyor:

“Sağlıklı ve kaliteli malzeme kullanarak lezzeti uygun fiyatla sunduğunuzda, müşterinin teveccühünü kazanmamanız mümkün değil. Yalnızca dana ve düve eti kullanarak hazırladığımız pide çeşitleri hemşehrilerimizin beğenisini kazandı. Etten peynirden tasarruf etmeden, lezzetimizden de ödün vermeden hizmet ederken, günümüzün ekonomik koşullarında vatandaşımıza, esnafımıza katkımız olsun istedik. Maddi kazancımızı makul bir seviyede tutarken onlara destek olalım ve kendi hemşehrilerimizi kazanalım düşüncesiyle yola çıktık.

Örneğin etli ekmeği ve saçta servis ettiğimiz için çokça tercih edilen tavuk saç tavayı müşterilerimize 35 liradan sunuyoruz. Ev günlerinde ve mevlit yemeklerinde olduğu gibi ev ve işyerlerine paket servisimizle de aranıyor olmamızda, hesaplı fiyatlarımızın etkisi var. Başka mahallelerden öğlen yemeği için gelen çalışanlar ve esnafımız da lezzetimizden duydukları memnuniyeti dile getiriyorlar. Tüm bu örnekler, bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.”

Açık adresiyle; Yarenler Mahallesi, Ferhan Ballı Caddesi, No: 31/A adresinde, Belediye Evlerinin altındaki 3 No.lu Aile Sağlığı Merkezi karşısında, Pazartesi günleri dışında 10:00-20:30 saatleri arasında hizmet veren Bulut Pide & Lahmacun; paket servis taleplerini de 0332-812 15 99 ve 0534-816 15 99 numaralı telefonlardan karşılıyor.