Akşehir Belediyesi Hıdırlık Sofrası’nda yapılan etkinliğe; Başkan Akkaya’nın yanı sıra Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Özel Kalem Müdürü İsmail Kıyıcı, Akşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı İdris Doğan ve yerel gazete çalışanları ile ajans, ulusal televizyon ve yerel radyo temsilcileri katıldı.

Gazeteciliğin zor ve meşakkatli bir iş olduğunun altını çizen Başkan Akkaya, basın mensuplarının özellikle sahada fedakar bir şekilde çalıştıklarını belirterek; “Yaptığınız haberlerle tüm kurumlara yol gösterici olma, daha güzelleri yakalama, daha güzel hizmet etme, eksiklikleri görme gibi konuları görev addediyorsunuz. Bunun için sizleri kutluyor ve teşekkür ediyoruz. Hepinize görevlerinizde başarı ve kolaylıklar diliyorum. Sağlıcakla böyle nice güzel günlerde bir arada olmayı diliyorum.” dedi.

Akşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi aktaran Başkan Akkaya, gazetecilerden gelen soruları da yanıtladı. Program, İdris Doğan’ın teşekkür konuşmasının ardından hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

Gazetemize Kutlama Ziyaretleri

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle CHP ve İYİ Parti Akşehir İlçe Teşkilatları ile gazetemizin köşe yazarlarından Abdullah Koç, Pervasız’a birer ziyaret gerçekleştirdiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Başkanı Ali İlker Gencer, Kadın Kolları Başkanı Sevim Uzun ve Gençlik Kolları Başkanı Hakan Birlik ile Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinde, Akşehir ve ülke gündemi de konu edildi.

İYİ Parti Akşehir İlçe Başkanı Ali Dağhan da Kadın Kolları Başkanı Meltem Orhan, Belediye Meclis Üyesi Muttalip Uysal ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Terlemez eşliğinde yaptığı ziyarette gazetemiz çalışanlarını kutlarken, yine ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Yunak Belediye Başkanı Ali Konak, Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa, AK Parti Kadın Kolları, İlçe Milli Eğitim Müdürü A. Barbaros Topaloğlu ve Dinamik Gayrimenkul yolladıkları çiçeklerle, birçok kurum ve kuruluş yöneticisi ile okurlarımız da arayarak ve mesajlarıyla günümüzü kutladılar.

HABERİN FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ