Ziyarete Başkan Adayı Yusuf Kahraman’ın yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber ve meclis üyesi adayları eşlik etti.

Ziyaret sırasında mahalle halkının sorun ve taleplerini dinleyen Kahraman; “Başkan adaylığının bize tebliğ edildiği ilk andan itibaren kurum ve kuruluşlar, pazar yerleri, mahalle ziyaretleri olmak üzere tüm vatandaşlarımızı kucaklamaya devam ediyoruz. Hemşehrilerimizle hasbihal ediyoruz, yapılması gereken işlerimiz hakkında görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bu buluşmalarımız neticesinde çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde yürütmeye gayret ediyoruz. Bizleri sıcak ve samimi bir şekilde misafir eden tüm hemşehrilerime ayrıca teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

“KÜÇÜK BÜYÜK HERKESİN GÖNLÜNE GİRMEYE ÇALIŞIYORUZ”

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın Akşehir’e yapmış olduğu ziyaret ve vatandaşlarla bir araya gelmesinin ardından ziyaretlerine devam eden Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı meclis üyesi adaylarla birlikte yapmış olduğu yerel pazar ziyaretiyle vatandaşları kucaklamaya devam etti.

Tezgah tezgah esnafları gezen onlarla sohbet gerçekleştiren Kahraman, küçük büyük herkesin gönlüne girmeye çalışarak vatandaşların samimiyetine karşılık verdi.

Başkan Adayı, gerek tezgahın arkasında esnafla bir araya gelip hayırlı işler dileyerek, gerek küçük çocukların karşısında samimi diyaloglar kurup fotoğraf çektirerek vatandaşın gönlüne girdi.

Yusuf Kahraman; “Perşembe Pazarı esnafını ziyaret ettik, hemşehrilerimizle hasbihal ettik. Dertlerini ve bizlerden olan taleplerini dinleyerek onların yanında olmaya devam edeceğimizi ilettik. Allah kardeşliğimizi ve birliğimizi daim etsin, yolumuz açık olsun” ifadelerini kullandı.