Akşehir Belediyesi Hıdırlık Sofrası’nda yapılan etkinliğe; Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ender Kalkan, Akşehir Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Doğru, Akşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fikri Kurt, Akşehir Bakkallar ve Bayiler, Şarküteri ve Gıda Maddesi Satan Pazarcılar Odası Başkanı Levent Emir, Akşehir Madeni İşler Sanatkarları Odası Başkanı Ahmet Dolmacı, Akşehir Marangoz ve Mobilyacılar Odası Başkanı Abidin Dilber, Akşehir Terziler Tuhafiyeciler Manifaturacılar ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Yusuf Ertuğrul ile bu odaların yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Başkan Akkaya katılan herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasında “Buradaki amacımız kaynaşmak, beraber olmak. Sizlerle buluşarak bizlerden, oda başkanlarımızdan isteklerinizi, taleplerinizi dinlemek. Ben katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, işlerinizde kolaylıklar, hayırlı kazançlar diliyorum. Ayrıca odalarınızda üstlenmiş olduğunuz bu görevlerinizde de Akşehir’imize, Akşehirlimize, Akşehir esnaflarımıza güzel hizmetler etme noktasında başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Akkaya, diğer odaların başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile de önümüzdeki günlerde bu buluşmalara devam edeceklerinin altını çizip, geçtiğimiz günlerde başlatılan Akşehir’in nüfusunun 100 bine çıkarılması için başlatılan çalışmalarda verilen destekler için başta Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere tüm odalara da teşekkür etti.

Toplantı oda yönetim kurulu üyelerinden gelen istekler ve soruların cevaplanması ile devam ederek toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.