Akşehir’de Cumhur İttifakı bileşenleri olarak çok güzel bir iş birliği ve dayanışma içerisinde olduklarını belirten Başkan Akkaya, “Bu birlik ve beraberlik ruhuyla ilçemizi çok daha güzel yarınlara taşımaya devam edeceğiz inşallah” dedi.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber ve ilçe yönetimiyle bir araya geldi.

Başkan Akkaya, Akşehir’de Cumhur İttifakı bileşenleri olarak MHP ilçe yönetimiyle çok güzel bir iş birliği ve dayanışma içerisinde olduklarını belirterek, “Akşehir'imizin kalkınması ve halkımızın refahı için dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyoruz. İki tarafın da birbirlerine destek verme konusundaki kararlılıkları, ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha iyi bir konuma doğru ilerlemesine katkı sağlıyor. Bu birlik ve beraberlik ruhuyla ilçemizi çok daha güzel yarınlara taşımaya devam edeceğiz inşallah” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Akşehir İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber de Cumhur İttifakı’nın ülkenin bekası açısından çok önemli olduğunu ifade ederek, Başkan Akkaya’ya nazik ziyareti için teşekkür etti.

Editör: Haber Merkezi