Küçük büyük herkesle diyalog kuran Kahraman zaman zaman çocuklara kendileriyle alakalı broşürde yer alan projeleri göstererek aktardı, zaman zaman ise tezgahların arkasında esnaflara ve alışveriş yapan vatandaşlara bilgi verdi. Yusuf Kahraman’ın her pazar ve esnaf ziyaretinde vatandaşlarla bir arada bulunması memnuniyetle karşılanırken projeleri birinci ağızdan dinlemekte herkesten takdir topladı.

Ramazan ayı öncesinde kurulan pazar da bir araya gelinen her vatandaşa Hayırlı Ramazan dileklerini ileten Yusuf Kahraman, esnafa da hayırlı ve bereketli kazançlar dileklerinin ardından pazardan ayrıldı.

DOĞRUGÖZ’DE AÇILIŞA KATILDI

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, Doğrugöz Mahallesinde kasap ve şarküteri sektöründe faaliyet gösterecek bir iş yerinin açılışına katıldı.

Açılışa Yusuf Kahraman’ın yanı sıra Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mehmet Akif Dilber ve mahalle sakinleri katıldı.

işyerinin işletmecisine ve mahalleye hayırlar getirmesi dileğinde bulunan Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman; “Şehrimizde açılan her iş yeri bizler için önemli. Çünkü açılan her iş yeri yeni bir istihdam demek. Şehrimizde ve mahallelerimizde böyle iş yerlerinin çoğalmasını temenni ediyorum.  Her açılan yeni iş kapısı Akşehir’imizde daha fazla insanın iş bulmasına aş bulmasına imkân sağlıyor demektir. İş yeri sahibimizin açtığı bu kapının işletmecimize, ailesine ve mahallemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Burada çalışacak olan kardeşlerime hayırlı ve kazasız belasız çalışmalar temenni ediyorum” dedi.

Açılış sonrasında mahallede bulunan diğer işletmelere hayırlı işler temennisiyle ziyaret gerçekleştiren Kahraman, her mahalle sakiniyle samimi diyaloglar kurup projeler hakkında vatandaşlara bilgi verirken 31 Martta yapılacak olan seçimler için de destek beklediğini ifade etti.