Her esnafla selamlaşan ve sohbet eden Başkan Adayı Yusuf Kahraman esnafın sorun, talep ve önerilerini dinledi. Esnafın yönelttiği tüm soruları da yanıtlayan Başkan Adayı Kahraman esnafa bol ve bereketli kazanç diledi. Ziyaret ettiği her adreste büyük ilgi ile karşılanan Kahraman yolda karşılaştığı ve alışveriş yapan vatandaşla da selamlaştı, sohbet etti. Özellikle çocuklarla özel olarak ilgilenen Başkan Kahraman isteyen herkesle fotoğraf çektirdi.

CANKURTARAN MAHALLESİNDEN BAŞKAN KAHRAMAN'A YOĞUN İLGİ

Cumhur İttifakı’nın Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman   Mahalle ziyaretlerine devam ederken Bu seferki durağı Cankurtaran Mahallesi oldu. Mahalle halkı başkan adayı Kahraman'a yoğun ilgi gösterdi.

Cumhur İttifakı tarafından yapılan mahalle ziyaretleri seçim çalışmalarının bir parçası olarak değerlendiriliyor. Ak Parti'nin şehir için olan hedefleri ve projeleri, bu ziyaretler vasıtasıyla vatandaşlara doğrudan aktarılıyor.  Başkan Adayı Kahraman “Teşkilat üyelerimiz ile birlikte her gün farklı mahallelerde hemşehrilerimizi ziyaret ediyoruz. Hemşehrilerimizle kucaklaşıyor, hedeflerimizi paylaşıyoruz. Şehrimizin tüm kesimleriyle fikir alışverişinde bulunuyoruz. Verdikleri destek ve misafirperverlikleri için vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.