Kahraman’a ziyaretlerinde Milletvekili Orhan Erdem ve Ak Parti İlçe Başkanı Muammer Sağlam ile birlikte teşkilat mensupları eşlik etti.

Karahüyük mahallesinde gençlere yapılan ziyarette konuşan Kahraman, “Gençlerin nasıl bir Akşehir istediğini, hangi imkanlara ihtiyacı olduğunu biliyoruz. İhtiyaçlara ve taleplere cevap vermek, sorunları çözmek için elimizden geleni yapmaya gayret göstereceğiz. Milletvekilimiz, Hemşehrimiz Orhan Erdem bugün burada bizimle birlikte gençlerimizle birlikte oldu ve gençlerimizin taleplerini dinledi. Kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah 1 Nisan itibarıyla gençlerimizle çok vakit geçireceğimiz ve taleplerine karşılık vereceğimiz günlerimiz olacak.” dedi.

BAŞHEKİM VE HASTANE ÇEVRESİNDEKİ ESNAFLARLA BİR ARAYA GELİNDİ

Cumhur İttifakı Akşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman Milletvekili Orhan Erdem Belediye Başkanı Salih Akkaya ile Bölge Koordinatörü Tevfik Tığlıoğlu ile  birlikte Akşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Bülent Erdem’i makamında ziyeret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Hastanede tedavi görmekte olan hastalara da ziyaret gerçekleştiren heyet geçmiş olsun dileklerini iletti. Yapılan ziyaretler sonrasında konuşan Milletvekili Orhan Erdem; ”Hastane Başhekimimiz Bülent Erdem’e ve tedavi gören hasta ve hasta yakınlarına ziyarette bulunduk. Tedavileri süren hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimiz ilettik. Rabbim tüm hastalarımıza şafi ismiyle şifa versin. Birlik ve beraberliğimiz bozmasın.” dedi.

Yapılan hastane ziyareti sonrasında hastane çevresinde hizmet veren esnaf ve eczanelere de ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman ve beraberinde ki heyet tüm işletmelere hayırlı işler dileklerini iletti. Esnaflar da yapılan ziyaretler dolayısıyla Orhan Erdem ve Yusuf Kahraman’a memnuniyetlerini dile getirdi.