31 Mart tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri yaklaşırken çalışmalarına hız kesmeden devam eden Başkan adayı Kahraman, şehrimizde faaliyet gösteren ve gençlerin yoğun olarak bulunduğu kafeleri ziyaret ederken gençler ile bire bir sohbetler gerçekleştirerek gönüllere girdi.

Her masada bulunmaya ve herkesle sohbet etmeye çalışan Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Yusuf Kahraman, ailelerin de bulunduğu masaları ihmal etmeden ve çocuk, genç, yetişkin ayrımı yapmadan her vatandaşın masasına misafir oldu.

Başkan Adayı Kahraman’ın yapmış olduğu ziyaretler gençler arasında yoğun ilgiyle karşılandı.

Ziyaretlerle alakalı Yusuf Kahraman; ‘’Gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz ziyaretleri çeşitlendirerek tüm vatandaşlarımıza elimizi uzatmak hedefimiz. Bu hedefi gerçekleştirerek 1 Nisan sabahında elimizi uzattığımız her vatandaşımızın dualarıyla yeni hedeflere doğru yol alacağız. Bizlerden desteğini ve samimiyetini esirgemeyen tüm işletmelerimize esnaflarımıza gençlerimize ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. İnşallah hep birlikte kazanacağız.’’ İfadelerini kullandı.