Sezon içerisinde, Ankara Kahramankazan Atlı Okçuluk Çeyrek Final müsabakalarında Raif Yavuz, Genel Klasman ve Kabak Parkur birincilikleri elde ederken Mehmet Ege Yavuz da Gençler Kategorisinde Genel Klasman ikincisi ve Kabak Parkur birincisi oldu. Akşehir’de yapılan çeyrek final müsabakasında ise Raif Yavuz Yetişkinler Kategorisi Kabak Bendinde, Mehmet Ege Yavuz Gençler Kategorisi Tabla Bendi ve Genel Klasmanda üçüncülük kürsüsüne çıktılar.

Yurt dışında ülkemizi temsil etme hakkı kazanan Raif Yavuz; İsveç’in başkenti Stockholm’de düzenlenen Avrupa Şampiyonası ilk ayağında takım halinde Avrupa 2.’si olan ve Fransa’da yapılan Avrupa Atlı Okçuluk Şampiyonası’nda ülkemizin adını finale altın harflerle yazdırarak birinciliğe uzanan milli takımda yer aldı. Mehmet Ege Yavuz, geçtiğimiz günlerde Kayseri’de düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda Tabla Bendinde Türkiye 1.’si olurken Genel Klasmanda Türkiye 3.’lüğüne yerleşti.

Zor ve yorucu müsabakaların ardından sezonu sağlık sorunu yaşamadan tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Raif Yavuz; yaşadıkları süreçte destek veren kurum ve kurum yöneticilerine teşekkür etti.