Erkek saç kesim metotları, renklendirme, kafa ve yüz bilimi ile cilt bakım uygulaması eğitimlerinden sertifikalı erkek kuaförü Yusuf Çoban; VIP salonunda kişiye özel Cilt Bakımı ve Keratinli Saç Bakımı ile Akşehirlilere hizmet veriyor.

Mesleğe, ortaöğreniminin ardından 15 yaşında başlayan Çoban; 3 yıl çıraklık ve 3 yıl da kalfalık dönemine ilaveten 2 yıl boyunca kendisini her yönden geliştirdiği bir kalfalık süreci yaşamış. Vatani görevini tamamlamasının ardından ilk tabelasını 2015 yılında, Cumhuriyet Meydanı’na bakan nispeten küçük bir dükkanda asmış. Yaklaşık 4 yıl sonra aynı sırada bulunan ve aynı anda 4 müşteriye hizmet vermesine olanak sağlayan köşe dükkana geçiş yapan Yusuf Çoban; cilt bakım müşterilerine ayırdığı özel VIP salonda verdiği hizmetle güven ve ilgi odağı olmuş.

Müdavimlerinin sayısı gün geçtikçe artan ve randevu yoğunluğu nedeniyle uzun mesai saatlerinde çalışmaya devam eden Çoban, mesleğine olan sevgisini ve müşterilerinin yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti; “Akşehir, profesyonel saç sakal kesiminin ve VIP cilt bakımının adresi Kuaför Yusuf ile güzelleşiyor. Mesleğimi severek yapıyorum. Ekibimle birlikte verdiğimiz hizmetin rağbet görmesinden büyük gurur duyuyorum. Müşterilerime ve yıllık izinlerini memlekette geçirmek üzere gelen gurbetçi kardeşlerimize, bize gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.” sözleriyle paylaşıyor.