banner8

banner9

banner28

banner10

O VATANDAŞ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

Yunak Yeni Mahalle’de ikamet eden 77 yaşındaki Rüstem Kılınç isimli vatandaş, evinde ölü bulundu. Pandeminin ilk dönemlerinde pazara çıkamadığı için ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olmak üzere evine gelen polis memurlarına isteklerini yazdırırken cep telefonuna yansıyan görüntülerle hatırlanan yaşlı adam, polis memurunun pazar ihtiyaçlarını karşıladığı anları anlatırken gözyaşlarına hakim olamamasıyla dikkat çekmişti.

ASAYİŞ 31.05.2021, 10:33 Haber Merkezi
3336
O VATANDAŞ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
banner12

Edinilen bilgiye göre, Yeni Mahalle Mithatpaşa Caddesi’nde ikamet eden Rüstem Kılınç’a telefonla uzun süre ulaşamayan yakınları, aynı ilçede ikamet eden başka akrabalarından yaşlı adamı kontrol etmeleri için yardım istedi. Rüstem Kılınç'ın evine giden akrabası, pencereden bakarak yaptığı kontrolde yaşlı adamın yerde hareketsiz yattığını gördü. İhbar üzerine eve gelen sağlık ve güvenlik ekipleri yaptıkları incelemede, yaşlı adamın hayatını kaybettiğini tespit etti. Yapılan araştırmada herhangi bir şüpheli durum olmadığı belirlendi. Rüstem Kılınç’ın cenazesi Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Pandeminin ilk dönemlerinde, Rüstem Kılınç’ın alışveriş ihtiyacını karşılamak üzere eve gelen polis memuruyla yaptığı konuşmanın görüntüleri büyük ilgi çekmişti. Cep telefonuna yansıyan görüntülerde polisin isteklerini sorduğu Rüstem Kılınç, ihtiyaçlarını “portakal, elma, domates, az da biber” şeklinde sıralarken, biberin de acı olmasını istemişti. Görüntülerde ayrıca, polis memurunun istekleri tek tek not ettikten sonra “3 kilo portakal, 3 kilo elma, 1 kilo domates, az bir şey de biber değil mi?” diye sorarak teyit ettirdiği de yer almıştı. Yaşlı adam, o anları anlatırken gözyaşlarına hakim olamamıştı. (HABER MERKEZİ)

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
21
açık