Mahallelere yapılan ziyaretlerde İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın Akşehir’de olacağını aktaran Yusuf Kahraman; ‘’Perşembe günü saat 10:30’da İçişleri Bakanımız hemşehrimiz Ali Yerlikaya Akşehir’imizde  olacak. Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayacağımız buluşmayla birlikte İnönü caddesi üzerinden devam ederek esnaf ziyaretleri gerçekleştireceğiz. Kendisini coşkuyla karşılayacağız. Bu noktada tüm Akşehir’li hemşehrilerimizi bekliyorum.’’ ifadelerini kullandı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’nın Akşehir’e geleceğinin haberi Yaylabelen ve Çakıllar Mahallelerinde heyecanla karşılandı.

YAYLABELEN MAHALLESİNDE DERE YATAĞI MÜJDESİ

Yaylabelen Mahallesinde vatandaşlardan gelen dere yatağının yağan yağışların yoğunluğunda içme suyu kaynağına çakıl ve kum dolmasına karşın dere yatağına beton koyulması talebine karşılık Yusuf Kahraman; “Sizlerden gelen destek ile nasip olursa başkan olduğumuzda Yaylabelen Mahallemize ilk icraatımız dere yatağının çözülmesi olacak.” dedi.

Çakıllar Mahallesinde kahvehaneleri ve esnafları ziyaret eden Kahraman ve Cumhur İttifakı bileşenleri, 31 Mart günü yapılacak olan seçimlerde hep birlikte kazanılacağının altını çizerek mahalle sakinlerinden destek beklediklerini dile getirdi.