Takımımız, Akşehir Nasreddin Hoca Stadyumu’nda 15 Ekim 2023 Pazar günü saat 14:00’de oynanacak olan maç öncesinde, Akşehirspor tesislerindeki son antrenmanında teknik taktik çalışması yaptı.

MASTERSPOR: 60 KONYA BASKET (A): 31 MASTERSPOR: 60 KONYA BASKET (A): 31

Akşehirspor yönetimine, göreve layık görüldükleri için teşekkür eden Antrenör Ozan Dombaz, maç öncesi değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi:

“Burada bulunduğumuz otuz günlük periyot içinde öncelikle takımı kondisyon ve güç anlamında bir seviyeye getirdik. Bu arada 7 hazırlık maçında takımın oyun anlayışını, mantalitesini ve oyun içi değişimlerimizi oturtmaya çalıştık ve bunu da büyük ölçüde başardık. Tabii ki eksiklerimiz var çünkü futbolda artık taktiğin, maç anlayışının aylık, sezonluk değil her maçta değişim gösterdiği gerçeği göz ardı edilmemeli. Artık her maçın kendi hikayesi var. Biz de bunun üzerine çalışmalarımızı yapıyoruz. İnanıyorum ki 2023-2024 sezonu, oyuncularımızla birlik ve beraberlik içinde geçecek güzel bir sezon olacak.

Bizlere yağmur çamur demeden desteğini esirgemeyen seyircilerimize de şimdiden teşekkür ederken onlara ihtiyacımızın çok olacağını da hatırlatmak isterim. Onlardan beklentimiz; hakemin son düdüğüne kadar desteklerini bizden esirgememeleridir. Unutmasınlar ki biz onlarla çok daha güçlüyüz.  Son olarak da bizden maddi manevi desteğini esirgemeyen, başta Belediye Başkanımız Salih Akkaya, Kulüp başkanımız Mustafa Kanyılmaz ve yönetim kurulu üyelerimize, takımım ve ekibim adına çok teşekkür ederim. Biz hep beraber kazanacağız!”