Geçtiğimiz haftasonu Antalya/Kundu Kremlin Palace Otel’de kampa giren temsilcimiz Akşehirspor ilk hazırlık maçını Bölgesel Amatör Lig 5. Grupta mücadele eden ve grubun iddialı takımlarından Yatağanspor ile oynadı.

BAL 7. Grupta mücadele eden temsilcimiz Akşehirspor, Antalya kampında yaptığı hazırlıkları sürdürürken, Muğla Yatağanspor ile oynadığı karşılaşmadan sahadan 2-1 galip gelerek ayrıldı.

Teknik direktörümüz Cenap Taner’in gelmesiyle kısıtlı kadrosuna ragmen adeta küllerinden yeniden doğan ve ilk yarıyı 2. Sırada ve liderin 2 puan arkasında tamamlayan temsilcimiz Akşehirspor devre arasında birkaç futbolcu ile yollarını ayırıyor.

AKŞEHİRSPOR YÖNETİMİ BAĞIŞ YAPAN İŞ İNSANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ AKŞEHİRSPOR YÖNETİMİ BAĞIŞ YAPAN İŞ İNSANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Antalya kampında kadroya takviye yapmayı planlayan Akşehirspor davet ettiği bazı futbolcularla da transfer görüşmelerini sürdürüyor.

Akşehir’li iş insanlarının Akşehirspor’a biraraya gelerek kırmızı-beyazlılara güçlü bir golcü hediye etmelerini kamuoyu kendilerinden bekliyor.