13 Kasım 2022 Pazar günü yapılan Meclis Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçimleri, Ender Kalkan’ın Başkan Adayı olduğu Beyaz Listenin 13 meslek grubundan 11’inde kazanmasıyla sonuçlanmıştı. Akşehir TSO toplantı salonunda bugün yapılan seçimlerin sonuçlarına göre Ender Kalkan Yönetim Kurulu Başkanı olurken, Meclis Başkanlığı görevini ise Avşin Duman yürütecek.

Akşehir TSO’nun yeni döneminde görev yapacak olan Yönetim Kurulu; Başkan Ender Kalkan ile üyeler Cafer Onur Keskin, Fatih Koç, Tacettin Akkuş, Mithat Teker, Mustafa Öge, Yasin Özüdoğru, İsmail Köse ve Ali Sak’tan oluştu.

Alpay Kantarcı, Adem Dönmez, Cenk Ceylan, Servet Kılınç, Hayati Ahmet Sücüllüoğlu ve Yılmaz Gürpınar, Disiplin Kurulu Üyeleri olurken Cafer Onur Keskin, doğal delege olan Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan ile birlikte Genel Kurul Delegeliğine seçildi.

Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda görev dağılımını belirleyen seçim sonuçları doğrultusunda Avşin Duman, Akşehir TSO Meclis Başkanı oldu. Yardımcılıklarına Hasan Çetin ve Burak Özden, Katip Üyeliğe de Mehmet Azkın seçildiler.