BAL’a şampiyonluk iddiası ile başlayan Sarayönü spor’un Konya’dan 3 takımın mücadele etmesi sonucu prosedür gereği bu 3 takım arasında en düşük puana sahip olması gerekçesiyle süper amatör lige düşmüştü.

BAL’ın yeni takımı Ereğlispor, geçtiğimiz yıl Sarayönü spor’u çalıştıran Niyazi Kart’ı takımın başına getirirken, Ömeranlı spor ise Hakan Yavuz’la yola devam etme kararı almıştı.

Akşehirspor’da seçim öncesi hareketli günler yaşanırken bugünlerde yaprak bile kımıldamaması spor kamuoyunun haklı tepkilerine neden oluyor.

Akşehirspor, 2024-2025 Futbol Sezonuna aynı yönetimle mi girecek yoksa kongreye mi gidilecek? Mevcut yönetim tarafından alınmış bir kongre kararı var mıdır? Bugün alınacak bir kararla en erken kongre tarihi 16 Temmuz ve sonrasına denk geliyor.

Akşehirspor gelecek sezon Cenap Taner’le yola devam edecekse neden bugüne kadar bir açıklama yapılmadı?

Akşehirspor 2024-2025 Futbol Sezonunda ‘Şampiyonluğa’ oynayacak bir kadro mu kuracak yoksa düşük bütçeli bir kadro mu kurulacak?

Akşehirspor’daki bu sessizlik spor kamuoyunu tedirgin ettiği gibi transferde hızlı davranılmazsa kaliteli oyunculara ulaşmakta zorluk çekileceği de gün gibi ortada duruyor.

Editör: Pervasız Web