Ziyarette Kaymakam Özel’e Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Kalkan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cafer Onur Keskin, Akşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğru eşlik etti.

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan’ı ziyaret eden heyet, Organize Sanayi bölgeleri hakkında geniş kapsamlı bir bilgilendirme yaptı. Bölgede OSB’ler le ilgili yapılacak çalışmalar ve eylem planları da belirlendi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Bakan Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunan heyet Akşehir’le ilgili bilgilendirme yapılmasının ardından Akşehir ile ilgili sorunlar ve çözümler Bakan Yardımcısına aktarıldı.

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem’i Meclis ’de ziyaret eden heyet Akşehir ve bölgesi ile alakalı sosyo-ekonomik projelerle alakalı bilgilendirme, Akşehir’de bulunan Organize Sanayi Bölgelerinin son durumları hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular.

Heyet daha sonra Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkan Yardımcısı Kutluhan Taşkın'ı ve Yargıtay Birinci Başkanvekilliği’ne seçilen Ahmet Ömeroğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Editör: Pervasız Web