banner178

ORHAN ERDEM’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem; 24 Haziran seçimlerindeki desteklerinden ötürü Büyükşehir Yasası ile Akşehir’in mahallesi haline gelen köy ve kasabalara teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

ORHAN ERDEM’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem; 24 Haziran seçimlerindeki desteklerinden ötürü Büyükşehir Yasası ile Akşehir’in mahallesi haline gelen köy ve kasabalara teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

27 Eylül 2018 Perşembe 07:47
685 Okunma
ORHAN ERDEM’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ
banner155

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem’e ziyaretlerinde Akşehir Belediye Başkanı  Salih Akkaya, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, AK Parti Akşehir Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Zeybek, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ile Konya Büyükşehir Belediyesi, KOSKİ ve Fen İşleri yetkilileri de eşlik etti.

Adsız, Söğütlü, Yaşarlar, Yazla, Karabulut, Ortaköy, Tipiköy, Alanyurt, Sorkun ve Kozağaç mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Orhan Erdem’e vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

24 Haziran seçimlerinin ardından verilen desteğe teşekkür etmek için gezilerini sürdürdüklerinin altını çizen Milletvekili Erdem; “24 Haziran’dan sonra hemen bir planlama yaptık ama arkası harmandı, insanlar işlerine güçlerine sarıldı. Daha rahat bir zamanda gelelim istedik. Allah’ın izniyle çevremizdeki 4 ilçemizin bütün mahallelerini dolaşmaya başladık. Öncelikle sizlere her zaman verdiğiniz büyük destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bugün gelmişken hem yerel, hem de genel sorunlarımızı da konuşacağız.” dedi.

Türkiye’nin ekonomisinde çeşitli oyunlar oynanarak baskı altına alınmaya çalışıldığına değinen Erdem, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bu sorunların çözüleceğini belirtti. Ülkemizin son 5 yıl içerisinde çok büyük badireler atlattığına değinen Erdem; “Gezi olayları, 17-25, MİT Tırları, Güney Doğu’da Hendek,  15 Temmuz,  Afrin Zeytin Dalı, Güney Doğu’daki büyük terör operasyonu gibi bir çok olay oldu ve bunların her birinin çok ciddi maliyetleri oldu. Bunların üzerinde bir de yurt dışından baskı olunca bir dalgalanma yaşadık.” dedi. Ekonominin de bir terörü olduğunu, ülkemiz üzerinde her şeyin denendiğini,  şimdi de ekonomik dalgalanma ile saldırıldığına değinen Milletvekili Orhan Erdem, bu sorunun da atlatılacağının altını çizdi.

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, gittiği tüm mahallelerde vatandaşların istek ve taleplerini de dinleyerek yerel ve genel bazda bu istek ve taleplerin en kısa sürede çözüme kavuşturulması için çalışmalara başladıklarını belirtti.

Son Güncelleme: 27.09.2018 07:48
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada