banner178

“CHP İKTİDARA YÜRÜYOR!”

30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesinde ‘Dünya’nın Ortası’ndan net bir tavırla Kamuoyuna seslenen CHP Akşehir İlçe Başkanı SEFER İPEK: “Birileri boşuna heveslenmesin, Akşehir’de 3. parti konumunda olan bir siyasi partiye sol kesimden ne oy gelir, ne de destek! “

“CHP İKTİDARA YÜRÜYOR!”

30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesinde ‘Dünya’nın Ortası’ndan net bir tavırla Kamuoyuna seslenen CHP Akşehir İlçe Başkanı SEFER İPEK: “Birileri boşuna heveslenmesin, Akşehir’de 3. parti konumunda olan bir siyasi partiye sol kesimden ne oy gelir, ne de destek! “

26 Mart 2014 Çarşamba 09:30
998 Okunma
“CHP İKTİDARA YÜRÜYOR!”
banner155

Ülke genelinde siyaset hız kesmeden devam ederken Akşehir’de faaliyet gösteren siyasi partilerde birbirlerinden seçmen desteği alabilmek için olağanüstü çaba sarfediyorlar. 30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak “YEREL SEÇİMLER” öncesinde CHP ve AK PARTİ meydanlara çıkarak adeta gövde gösterisinde bulundular.

 

CHP İlçe Başkanı Sefer İPEK Nasreddin Hoca Türbesi’ndeki “Dünyanın Ortası” nda yaptığı özel basın açıklamasıya kendi tabanına ve kamuoyuna önemli mesajlar verdi.

 

İPEK,”Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir’de her zaman İKTİDARI hedefleyen bir siyasi parti olmuştur. Türkiye genelinde solun kalesi olarak bilinen ilçemizde seçim öncesi yapılan mitinglerde partimizin ne denli güçlü olduğu ortaya çıkmış ve Akşehir seçmeninde ciddi bir etki  bırakmıştır. Kaldı ki rakibimiz olan diğer siyasi partiler genel başkanlarını bırakın Akşehir’e , 40 km yakınına dahi getiremediler. Bu da rakiplerimizin Akşehir’e ne denli ilgili ve istekli olduğunu göstermektedir. Unutmayalım ki CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu toplam 3 kez Akşehir’e gelmiştir. Sayın Erdoğan ise 12 yıllık iktidarında her balkon konuşmasında solun kalesi Akşehir’de bile kazandık demesine rağmen her nedense bir kez olsun “TEŞEKKÜR” etmek için bile gelmedi” dedi.

 

CHP İlçe Başkanı konuşmasına şöyle devam etti: “12 yıllık AKP iktidarında Akşehir’de ekonomik olarak ciddi kayıplar oluşmuştur. Bölgede her yerde organize sanayileri ivedilikle hizmete girerken ilçemizde bu sorun yılları almıştır. Akşehir’deki iki büyük fabrika bu iktidar döneminde kapanmıştır. Yerine yeni kamu yatırımları yapılmamıştır. Büyük gürültü koparılarak reklamı yapılan DOĞAL GAZ yerine Akşehir Halkı HAVA GAZI! almıştır. Çevre kirliliği ise had safhaya ulaşmış, yetkililerin kılı kıpırdamamıştır. Buna dönemin belediye başkanı Baloğlu da dahildir. Su sorununu çözdük dediler ama ne hikmetse Akşehir Halkı kuyu sularının içme suyuna karışmasından ve tadından dolayı DAMACANA suyuna sarılmış vaziyettedir. Akşehir’in akciğeri olan Hıdırlık’taki Dağ Oteli yıkılmış ama yıllardır yerine yenisi yapılamamış, yapılacak gibi de görünmüyor.  Kulağımıza gelen bilgilere göre imar hususunda AKP’ye yakın olanlara büyük kolaylıklar gösterilmiştir. TRAFO’ların bulunduğu arsalar için vatandaşa kolaylık gösterilmezken birtakım kişilere (ki bunlar AKP’li) anında kolaylık sağlandığını öğrendik”

 

Akşehir Halkının CHP’yi tercih etmesi durumunda Akşehir’i SPOR KENT’i yapmak için olanca gücümüzle çalışacağın dikkat çeken Sefer İPEK, “ Akşehirspor’u 3. Lige çıkardık ancak beceriksiz ellere teslim ederek (yönetimde AKP’li Belediye Meclis Üyeleri de vardı) küme düşürdükleri gibi tüm Türkiye’ye Akşehir Halkını küçük düşürdüler. Sarı Kart cezalısı oyuncu oynattılar, sonuç malum!” dedi.

 

Akşehir Kamuoyunda yüksek sesle dile getirilen en iyi belediye meclisi üyesi adaylarının CHP listesinin olduğu söyleniyor. Haksız da değiller. Ancak belediyecilik bir ekip işidir ve bu nedenle başkan adayımız Lutfi Çelebi ve Belediye Meclisi Üyesi Adaylarımızla tüm Akşehirliyi kucaklayacak bir anlayışla yönetmeye talibiz. Yerel Basınımız aracılığıyla Akşehir Kamuoyuna NET bir tavırla şöyle sesleniyorum:

 

“30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Akşehir Cumhuriyet Halk Partisi seçmeni kendi adayları hiçbir siyasi parti veya başkan adayını desteklememektedir. Birileri boşuna heveslenmesin, Akşehir’de 3. parti konumunda olan bir siyasi partiye sol kesimden ne oy gelir, ne de destek. Lütfen, bu böyle bilene!  ”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada