banner178

CHP DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Teşkilatının 3 Aralık 2017 Pazar günü yapılan kongre sonrasında CHP'de görev dağılımı yapıldı.

CHP DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Teşkilatının 3 Aralık 2017 Pazar günü yapılan kongre sonrasında CHP'de görev dağılımı yapıldı.

13 Aralık 2017 Çarşamba 00:16
1318 Okunma
CHP DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
banner155

İlçe Başkanı Ömer Koç’un yönetim kuruluna seçilen arkadaşları kutladıktan sonra  Akşehir CHP ​Ö​rgütü​nün​ 2019 yılında yapılacak  hem yerel hem de genel seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanaca​ğını ve yönetim kurulu üyelerinin ​düşüncelerinin de yönde olduğunu​ifade etti.

İlçe Başkanı Ömer Koç​,​ ​b​u çalışmalarımızdan önce partimizin ilkeleri doğrultusunda Cumhuriyetin, Demokrasinin, Ekonomik bağımsızlığımızın seçme ve seçilme haklarımızın asla bir kişinin veya zümrenin çıkarları doğrultusunda kullanılmamasının ​ü​lkemiz Halkının ve geleceğin​e dair​ öneminin ​seçmene ​iyi anlatılması gerekliliğini vurguladı. Bu çalışmalarımızı yaparken insan haklarının  önceliğinin, eğitimde fırsat eşitliği ve milli kavramının özellikle ilim ve fenin gerçek yaşamla iç içeli​ği​nin​,​ ​e​meğin, üretimin nedenli önemli olduğu​nun​ ​ü​lke​miz​ kalkınmasındaki önceliğinin vurgulanması​ gerekiyor​. Hak​,​ ​H​ukuk ve ​A​daletin günlük yaşamımız ve ​ü​lke geleceğimiz açısından ne kadar önemli olduğunun anlatılması ve uygulanmasını​n​ yaşama geçirilmesi gerektiğin​e değindi.

CHP ilçe teşkilatında yönetim kurulu görev dağılımı ş​öyle belirlendi:

İlçe Başkanı Ömer Koç, İlçe Başkan Yardımcı​sı​ ve ​P​arti ​S​özcü​sü Mustafa Erten, Hukuk İşleri Başkan Yardımcı​sı Av. Ayla Öztaş, Sosyal İşlerden ​S​orumlu Başkan Yardımcı​sı Remziye Ercan Çakıroğlu, İlçe Sekreter​i Musa Kula, İlçe Eğitim Sekreter​i Aynur Özcan, İlçe Sayman​ı Metin Genç, İlçe Bilişim Sekreter​i Hüseyin Yafes​'ten oluştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada