CHP DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Teşkilatının 3 Aralık 2017 Pazar günü yapılan kongre sonrasında CHP'de görev dağılımı yapıldı.

CHP DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Teşkilatının 3 Aralık 2017 Pazar günü yapılan kongre sonrasında CHP'de görev dağılımı yapıldı.

13 Aralık 2017 Çarşamba 00:16
1000 Okunma
CHP DE GÖREV DAĞILIMI YAPILDI
banner155

İlçe Başkanı Ömer Koç’un yönetim kuruluna seçilen arkadaşları kutladıktan sonra  Akşehir CHP ​Ö​rgütü​nün​ 2019 yılında yapılacak  hem yerel hem de genel seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanaca​ğını ve yönetim kurulu üyelerinin ​düşüncelerinin de yönde olduğunu​ifade etti.

İlçe Başkanı Ömer Koç​,​ ​b​u çalışmalarımızdan önce partimizin ilkeleri doğrultusunda Cumhuriyetin, Demokrasinin, Ekonomik bağımsızlığımızın seçme ve seçilme haklarımızın asla bir kişinin veya zümrenin çıkarları doğrultusunda kullanılmamasının ​ü​lkemiz Halkının ve geleceğin​e dair​ öneminin ​seçmene ​iyi anlatılması gerekliliğini vurguladı. Bu çalışmalarımızı yaparken insan haklarının  önceliğinin, eğitimde fırsat eşitliği ve milli kavramının özellikle ilim ve fenin gerçek yaşamla iç içeli​ği​nin​,​ ​e​meğin, üretimin nedenli önemli olduğu​nun​ ​ü​lke​miz​ kalkınmasındaki önceliğinin vurgulanması​ gerekiyor​. Hak​,​ ​H​ukuk ve ​A​daletin günlük yaşamımız ve ​ü​lke geleceğimiz açısından ne kadar önemli olduğunun anlatılması ve uygulanmasını​n​ yaşama geçirilmesi gerektiğin​e değindi.

CHP ilçe teşkilatında yönetim kurulu görev dağılımı ş​öyle belirlendi:

İlçe Başkanı Ömer Koç, İlçe Başkan Yardımcı​sı​ ve ​P​arti ​S​özcü​sü Mustafa Erten, Hukuk İşleri Başkan Yardımcı​sı Av. Ayla Öztaş, Sosyal İşlerden ​S​orumlu Başkan Yardımcı​sı Remziye Ercan Çakıroğlu, İlçe Sekreter​i Musa Kula, İlçe Eğitim Sekreter​i Aynur Özcan, İlçe Sayman​ı Metin Genç, İlçe Bilişim Sekreter​i Hüseyin Yafes​'ten oluştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner168

banner229

banner216

banner159

banner233

banner240

İpek Eşarp Burada