banner178
banner241

AKŞEHİR AK PARTİ’DEN ERDOĞAN’A DESTEK

AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı , seçim çalışmalarında kullanılmak üzere Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın hesabına bağışta bulundu.

AKŞEHİR AK PARTİ’DEN ERDOĞAN’A DESTEK

AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı , seçim çalışmalarında kullanılmak üzere Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın hesabına bağışta bulundu.

09 Ağustos 2014 Cumartesi 10:51
2030 Okunma
AKŞEHİR AK PARTİ’DEN ERDOĞAN’A DESTEK
banner155

Bağış yapmak amacıyla düzenlenen programa AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Akşehir Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları ile üyeleri katıldı.
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, 10 Ağustos’ta yapılacak seçimin Türk demokrasi tarihinde bir dönüm noktası olacağını belirterek, “10 Ağustos seçimi Türk Milleti için gerçekten bir dönüm noktasıdır. Gerek daha önceki Selçuklu ve Osmanlı tarihinde gerekse de Türkiye Cumhuriyeti tarihinde Türk halkı ilk defa kendi başkanını kendi oylarıyla seçecek. Bu olay hepimiz için önemli bir dönüm noktasıdır. Biz de Cumhurbaşkanlığı seçiminde AK Parti’mizin adayı olan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bağış yaparak destek olmak için buradayız. Akşehirli hemşehrilerimize ve halkımıza bu yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz ve kampanyamızın hayırlı olmasını diliyoruz. Yarın Konya’da yapılacak mitingde de Akşehirli hemşehrilerimizin Akşehir’imizi en güzel şekilde temsil edeceğini biliyoruz. Seçimlerin tüm milletimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs’te yaptığı konuşmada, Türk Demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olacak 10 Ağustos'a ramak kaldığını hatırlatarak, "10 Ağustos tarihinde inşallah cumhur başkanını seçmiş olacak ve ülkemiz tarihinde çok önemli bir hadiseye imza atılmış olacak. Bu anlamda bugüne kadar devam eden kampanya süresi içerisinde bizler de Akşehir İlçe Teşkilatı olarak, Belediye Başkanımızla, Meclis üyelerimizle, Gençlik Kollarımızla, Kadın Kollarımızla, partimize gönül vermiş tüm mensuplarımızla Akşehir halkı olarak Sayın Başbakanımıza; o rahmetli sayın Murat Göğebakan’ın ifadesiyle ‘sağlam iradeye sahip, dev gibi bir kalbi olan Sayın Cumhurbaşkanı Adayımıza, Başbakanımıza destek verme adına bugün burada toplandık. Akşehirimizde şu ana kadar kampanyaya beş yüzün üzerinde destek veren mevcut vatandaşımız var. Bunun haricinde de Genel Merkezimizden bizlere ulaşan bilgilere göre yaklaşık iki yüz tane hemşehrimizin de bağışta bulunduğu tahmin ediliyor. Akşehir olarak bu süreçte en güzel şekilde destek vermeye çalıştığımızı düşünüyoruz. Vatanımıza, milletimize, ülkemize tüm insanlığa ve İslam dünyasına Sayın Cumhurbaşkanımızın şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah yarın Konya’da yapılacak olan büyük Konya Mitinginin de hem manevi hem de siyasi anlamda birçok mesajlar içerdiğini düşünüyorum. Ben bütün destekte bulunan kardeşlerimize ve herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Açıklamaların ardından, programa katılan grup Başkan Akkaya ve Başkan Örs ile birlikte banka şubesine girerek bağış paralarını ve listeyi görevlilere teslim ederek Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan adına açılan hesaba bağışlarını yaptı. (İHA)

Son Güncelleme: 09.08.2014 10:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
42aksel 2014-08-10 01:59:06

sayin baskan birak secimi falan aksehir senden is istiyor mazeret degil is belediyenin borcu cok dersiniz ama tayibe yardim edersiniz cebindense sözüm yok amaaa belediyeden 1kurus dahi veriseniz mahserde hakkimi isterim secim öcesi vadlerinizde unutmayin siz unutsanizda halk kesin unutmayacaktir medyatik basakan bence yalis meslek secmissiniz foto modellik daha yakisirdi size

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada