Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
‘KİM MİLYONER OLMAK İSTER’ YARIŞMASI SEÇMELERİNE YOĞUN İLGİ
banner155

Akşehir Gençlik Merkezi’nde yapılan seçmelere katılmak isteyenler; sabah erken saatlerde gelerek yarışma katılım formlarını doldurdular. Yoğun ilginin olduğu yarışma seçmelerinde ATV Televizyonu Programlar Koordinatörü Atilla Irgılata ve ekibi yarışma adayları ile tek tek görüşerek seçme yaptılar.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ile Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel’de Gençlik Merkezi’ne gelerek yarışma adaylarına ve televizyon ekibine başarılar diledi. ATV Televizyonu Programlar Koordinatörü Atilla Irgılata, Başkan Akkaya’ya yapılan seçmeler hakkında bilgi vererek “Yarışmamız için internet üzerinden başvuru yapanların yanı sıra zaman zaman bu tür etkinliklerle çeşitli il ve ilçelerde seçmeler yapıyoruz. Bu kez de Konya’da seçme yapalım dedik ve Konya merkez ile ilçe olarak da sadece Akşehir’i belirledik. Çünkü Akşehir gerçekten büyük bir ilçe ve yoğun bir ilgi var. Bu yapılan ön seçme, buradaki seçmelerde belirlediğimiz ve olumlu bulduğumuz kişilerle tekrar irtibat kurulacak. Bizlere yardımcı olduğunuz için başta şahsınız olmak üzere tüm Akşehir Belediyesi personeline, Akşehir Gençlik Merkezi Müdürü ve ekibine ve yoğun katılım sağlayan Akşehir halkına teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Akkaya’da seçmeler için Akşehir’i tercih ettikleri için ATV ekibine teşekkür ederek Akşehir Belediyesi olarak her zaman bu tür etkinliklere katkı sağlamaktan onur duyduklarını söyledi.


banner186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner168

banner216

banner215

banner159

banner189

Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun
Saygıdeğer Okurlarımızın ve Halkımızın Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, hayırlara vesile olmasını...

Haberi Oku