Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
KAYMAKAM SEZGİN, AKSEV, CHP VE MHP’YE VEDA ZİYARETLERİNDE BULUNDU
banner155

AKSEV'e, Akşehir halkına karşılıksız hizmetleri dolayısıyla teşekkür eden Kaymakam Yalçın Sezgin "Sizin yaptıklarınız her türlü takdirin üstündedir. Devletin gönderdiği parayla, milletin parasıyla iş yapanlar, işi vazifeleri icabı yaparlar. Nihayette milletin parasını harcarlar. Ama siz tam bir gönül işi yapıyorsunuz. İnşallah sizinle birlikte Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı tarafından başlatılan ortak projemizde büyüyerek devam eder" şeklinde konuştu. 

 

CHP İlçe Teşkilatına Ziyaret

Kaymakam Sezgin Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına veda ziyaretinde bulundu.

Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin burada yaptığı konuşmada "Akşehir'de 27 aydır görev yapıyorum. Bu görev süresi içerisinde Devletin memuru, Devletin Kaymakamı olduğumu sanırım ortaya koymuşumdur.

Tam bir tarafsızlıkla, Devletin ve Milletin menfaatini koruyarak, Anayasamız, yasalarımıza sadakatle görev yaptım. Batı Cephesinin Karargâh Merkezinde Akşehir'de görev yapmanın onuruna sahip oldum.

Birilerinin görmek istediği gibi değil, devletin Kaymakamından olması gerektiği gibi bir anlayışta görev yaptım. Bu vesileyle hayırlı olsun ziyaretinize karşılık olarak ve veda etmek için partinize geldim. Sizlere memlekete hizmet yolunda başarılar diliyorum. Şunu biliyoruz ki demokrasi siyasi partilerle var. Demokrasi güçlü bir muhalefetle var.

Muhalefetin olmadığı veya sesinin kısıldığı yerde demokrasi olamaz. Her muhalefet partisinin bir iddiası vardır. O da iktidar olmaktır. İktidarıyla, muhalefetiyle ortaya konulacak demokratik yarıştan memleketimiz kazanır. Ben sizlere bu yarışta başarılar diliyorum." şeklinde konuştu. 

 

MHP Akşehir Teşkilatını Ziyaret

Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin MHP Akşehir İlçe Başkanlığına veda ziyaretinde bulundu.

Burada konuşan Kaymakam Sezgin "MHP ilçe teşkilatı olarak tayinim çıkınca gelerek, Akşehir'de yaptığım hizmetler için teşekkür edip, hayırlı olsun dileklerinizi ilettiniz.  Bugünde ben size gelerek her zaman doğruların yanında olan, birlik ve beraberliğimiz için üzerine düşeni en iyi şekilde yapan, Akşehir halkına hizmet ederken, yapıcı yaklaşımlarıyla her zaman bizlere destek olan Milliyetçi Hareket Partisinin değerli İlçe Başkanı Osman Fedai ve dava arkadaşlarına teşekkür ediyor, Türk Milletine Türk Vatanına Nasreddin Hoca'nın şehri, Batı Cephesinin Karargâh Merkezi Akşehir'e hizmet yolundaki kutlu yürüyüşünüzde yol açıklığı diliyorum." şeklinde konuştu. 


banner186

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner168

banner216

banner215

banner159

banner189

AKŞEHİR’DE DUMAN 1 OPERASYONU
Tüm Türkiye’de yapılan ‘duman1 operasyonunun Akşehir'de yapılan ayağında 1 ton 200 kilogram tütün,...

Haberi Oku