banner178

‘’EKSİK OLMAYIN’’

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde başta Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk ve Belediye Başkanı Salih Akkaya olmak üzere ziyaretçilerimiz bizleri yalnız bırakmadı.

‘’EKSİK OLMAYIN’’

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde başta Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk ve Belediye Başkanı Salih Akkaya olmak üzere ziyaretçilerimiz bizleri yalnız bırakmadı.

11 Ocak 2019 Cuma 00:16
1142 Okunma
‘’EKSİK OLMAYIN’’
banner155

Gazetemiz çalışanlarına günün ilk ziyaretini gerçekleştiren Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk; kamuoyunun haber alma hakkını yerine getirmek için var olan gazetelerin ve çalışanlarının değerini bilmek gerektiğini vurgularken,  10 Ocak tarihinin 1971 yılından beri İdareciler Günü olarak da kabul görmesi nedeniyle ziyaret, karşılıklı kutlamalara sahne oldu.

Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel eşliğinde gazetemizi ziyaret eden Başkan Akkaya da, gazeteciliğin fedakarlık isteyen zor bir iş olduğunu dile getirerek;  “Allah sağlıcakla daha nice güzel günler kutlamayı nasip etsin. Sizlere sağlık ve başarı dileklerimizi sunuyor, Akşehir’imize güzel hizmetlerinizin devamını diliyoruz. Kar, kış demeden halkımızın gözü, kulağı ve sesi olma noktasında gösterdiğiniz gayretleriniz için sizleri tebrik ediyor ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum.” dedi.

Ziyaret ederek, arayarak ve çiçek göndererek bizleri kutlayan Kaymakam Mehmet Türk, Belediye Başkanı Salih Akkaya, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkan adayı Eyüp Oyan, Berberler Odası Başkanı Ahmet Er, AK Parti Akşehir Belediye Başkan aday adayı Türkan Pınar Çiğdem, Diyanet-Sen Akşehir Temsilcisi Muhammet Emin Şenol, Akşehir Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Kahraman Yıldız, Yarenler Mahallesi Muhtar adayı Gökmen Yavuz, AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı ve Gençlik Kolları, şehrimiz sigortacılarından Hüseyin Yiğit, Akşehir Spor Kulübü eski başkanlarından Ayhan Tülek ve Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa’ya gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyoruz.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
42’5 2019-01-13 15:28:12

Seçim çalışması nedeniyle pervasız a ziyaret mi aceb bu Allah büyük vesselam

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada