banner178

BİR ÖĞRETMENİMİZİ DAHA KAYBETTİK

Kısa bir süre içinde amansız bir hastalığın pençesine yakalanan Hacı Halil Erdem yatmakta olduğu Ankara’daki hastanede 4 Kasım 2013 günü hayata veda etti.

BİR ÖĞRETMENİMİZİ DAHA KAYBETTİK

Kısa bir süre içinde amansız bir hastalığın pençesine yakalanan Hacı Halil Erdem yatmakta olduğu Ankara’daki hastanede 4 Kasım 2013 günü hayata veda etti.

05 Kasım 2013 Salı 23:51
3229 Okunma
BİR ÖĞRETMENİMİZİ DAHA KAYBETTİK
banner155

Akşehir, bir öğretmenini daha ebediyete uğurladı. Nasreddin Hoca İlkokulu Sınıf Öğretmenlerinden Hacı Halil Erdem (45) vefat etti.

Yaklaşık 20 gündür Ankara’da tedavi görmekte olan Nasreddin Hoca İlkokulu Sınıf Öğretmeni Hacı Halil Erdem vefat etti. Erdem için ilk tören, dün saat 11.15’te okulunda yapıldı. Hüzünlü anların yaşandığı törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Şube Müdürü İsmail Sarıkaya, Okul idarecileri, eğitim camiası, öğrenciler ve Erdem öğretmenin yakınları katıldı.

Erdem’in naaşı daha sonra okulundan alınarak Hasan Paşa İmaret Camii’ne getirildi. Öğretmen Hacı Halil Erdem, öğle namazına müteakiben Hasan Paşa İmaret Camii’nde kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi. Erdem’in cenazesine Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul, Doğrugöz Belediye Başkanı Osman Fedai, MHP İlçe Başkanı Zekeriya Kanat, Milli Eğitim yetkilileri, eğitim camiası, yakınları ve sevenleri katıldı.

Eğitim camiasının genç yaşta yitirdiği Hacı Halil Erdem’e Pervasız Gazetesi olarak Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve eğitim camiasına başsağlığı dileriz.

Hacı Halil Erdem Kimdir?

1967 yılında Turgut Kasabası’nda doğdu. İlkokulu Akşehir Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda, ortaokulu ve lise öğrenimini Akşehir İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı.1990 yılında Akdeniz Üniversitesi Burdur Eğitim Yüksekokulu Sınıf Öğretmenliğinden mezun oldu.

1990 yılında Diyarbakır Çermik Malköy İlkokulu’nda Sınıf Öğretmeni olarak göreve başladı. Daha sonra sırasıyla; Cihanbeyli Kusca İlkokulu, Akşehir Karabulut İlkokulu, Akşehir Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu ve son olarak Nasreddin Hoca İlkokulu’nda çalıştı.

Erdem, evli ve 2 çocuk babasıydı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner229

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada