banner178

BABA OĞUL PİSİ PİSİNE...

Uncular'da bir kişinin kahvehanede babasını öldürdükten sonra intihar etmesi olayının nedeni, meğerse yonca biçme tartışması imiş.

BABA OĞUL PİSİ PİSİNE...

Uncular'da bir kişinin kahvehanede babasını öldürdükten sonra intihar etmesi olayının nedeni, meğerse yonca biçme tartışması imiş.

09 Mayıs 2012 Çarşamba 23:55
1743 Okunma
BABA OĞUL PİSİ PİSİNE...
banner155

 Doğanhisar'ın Uncular Kasabası'nda bir kişinin kahvehaneyi basıp babasını öldürdükten sonra intihar etmesi kasabada şaşkınlık yaratırken olayının nedeni de belli olmaya başladı. Belde halkı, cinayetin baba- oğul aralarındaki ''yonca biçme'' tartışmasından kaynaklandığını  söyledi.

İlçeye bağlı Uncular köyünde yaşayan Ramazan Koçyiğit (35), önceki gün akşam saatlerinde av tüfeğiyle köy kahvehanesine gelerek 70 yaşındaki babası İsmet Koçyiğit'i ateş ederek öldürmüş, daha sonra da tüfeğin namlusunu çenesine dayayarak intihar etmişti.

Uncular Köyü Muhtarı Abdi Altunbay, yaptığı açıklamada, baba İsmet Koçyiğit'in dün sabah oğluyla yaptığı tartışma sonrası, ''tarlamdaki yoncaları biçti'' diyerek oğlunu Jandarmaya şikayet ettiği, bunu üzerine oğul Ramazan Koçyiğit'in ifadesi alınmak üzere İlçe Jandarma'ya götürüldüğünü öğrendiklerini söyledi.

İfadesi alındıktan sonra bırakılan oğul Ramazan, babasının kendisini Jandarmaya şikayet etmesine sinirlenerek strese girmiş'' diyen köy muhtarı Altunbay, ''Jandarma baba ile oğulu uzlaştırmaya çalışmış ancak fayda etmemiş. Ramazan, evinden getirdiği tüfekle önce kahvedeki babasını sonra kendini vurmuş. Huzur içinde yaşayan köyümüz adına talihsiz bir olay, Allah herkese sabır versin. Bu olay bizi çok üzdü'' diye konuştu.

Görgü tanıklarının ifadesine göre, akşam saatlerinde elinde tüfekle köy kahvehanesine gelen oğul Ramazan Koçyiğit, kendisini görerek kahvehanenin içine kaçan babası İsmet Koçyiğit'in önce kalçasına sonra da göğsüne ateş etti.

Babasının öldüğünden emin olan Ramazan Koçyiğit, ardından tüfeğin namlusunu kendi çenesine dayayarak tetiğe bastı. Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince yapılan kontrollerde baba ile oğlunun hayatını kaybettiği belirlendi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner262

banner249

banner250

banner252

banner263

banner229

banner266

banner255

banner240

banner216

banner260

banner233

banner248

banner253

banner256

banner259

İpek Eşarp Burada